Simone bola klasická „dietárka“. Snažila sa pomocou všemožných diét schudnúť, ale nedarilo sa jej to. Rozhodla sa teda pre gastrický bypass, aby sa zbavila prebytočných kilogramov. V kombinácii s intenzívnym cvičením sa jej to nakoniec podarilo a zhodila 92 kilogramov.

Bohužiaľ však na jej tele bola všade ovisnutá koža, ktoré sa mohla zbaviť len plastickou operáciou.

S postavou potom bola po operácii veľmi spokojná, ale trápila ju pre zmenu povolená koža v tvári. Mala kvôli tomu neustále zvesené kútiky.

Schudla a mala poklesnutú tvár, rozhodla sa pre výplne a omladla 06

„Rozhodla som sa pre výplň tváre. Moja koža stratila pružnosť a veľa poklesla. Teraz som veľmi spokojná. Tvrdo makám v posilňovni, takže telo som spevnila. S tvárami sa ale nič iné robiť nemohlo. Toto bola jediná možnosť,“ oznámila žena, ktorá svojou premenu starostlivo mapovala na svojom profile na sociálnej sieti, aby povzbudila aj ostatných ľudí, ktorí majú v pláne podobnú vec.

Schudla a mala poklesnutú tvár, rozhodla sa pre výplne a omladla 02

Podľa Simone sa stále na výplne v tvári nazerá ako na niečo divného, hoci plastika pŕs alebo liposukcia už sú takmer bežnou záležitosťou. „Ak to pomôže, nie je dôvod sa na to pozerať skrz prsty. Je to skvelá vec. Vďaka tomu teraz vyzerám zase o pár rokov mladšia a hlavne som veľmi spokojná a zase sebavedomá žena,“ zverila sa.

Z premeny je nadšený nielen partner, ale aj celé okolie vrátane rodiny, ktorá je na ňu náležite pyšná. „Bolo to náročné. Celé to bolo náročné. Ale stálo to za to,“ doplnila Simone, ktorá si po operatívnom zákroku v tvári pochvaľovala aj veľmi krátku rekonvalescenciu.

Schudla a mala poklesnutú tvár, rozhodla sa pre výplne a omladla 03
Schudla a mala poklesnutú tvár, rozhodla sa pre výplne a omladla 04 Schudla a mala poklesnutú tvár, rozhodla sa pre výplne a omladla 05

„Len pár dní potom už som bola v poriadku a nič ma nebolelo. Výsledok bol poznať hneď. Bolo to rýchle. Ak máte podobný problém, choďte do toho,“ dodala.

Schudla a mala poklesnutú tvár, rozhodla sa pre výplne a omladla 04