Sedem ročné dievčatko počas online výučby zneužil bratranec (18)!

Jej spolužiaci všetko videli!

910

Catrel Walls bol zadržaný Chicagskou políciou po tom, čo sexuálne zneužil malé dievčatko počas online výučby. Žiaci spolu s učiteľkou mohli vidieť, ako si Cartel vyzliekol nohavice a nútil dieťa k orálnemu sexu.

Podľa štátneho zástupcu sa dievča bránila, ale starší teenager ju udrel a ďalej ju nútil k orálnemu sexu. Dievčatko, ktorá je Catrelova sesternica, zostávala cez deň v dome ich babičky, kde mladík býval. Ďalej priznala, že to nebolo prvýkrát, čo ju Walls sexuálne zneužil. Jej otec, ktorý je riaditeľom školy, je správou zdrvený a odmieta hovoriť do médií.

Pedofil na slobode! Obeť (†11) znásilnenia kvôli tomu spáchala samovraždu

Ešte ten deň bol políciou zadržaný. Bez väčšieho nátlaku sa k incidentu priznal a vyšetrovateľom povedal, že dievča sexuálne zneužíval viac ako rok. „Neviem, prečo som to urobil. Ospravedlňujem sa,“ povedal pri rozhovore so štátnym zástupcom. Walls je v poslednom ročníku strednej školy a nedávno u neho bola diagnostikovaná hyperaktivita, ktorá zhoršuje jeho schopnosť sebakontroly, oznámil jeho advokát.

Zvrhlý pedofil sa vydával za puberťáka a sedem rokov sexuálne vydieral dievčatká!

Sudca Charles Beach odmietol možnosť splatenia kaucia pre Walls, ktorý teraz čelí obvineniu zo sexuálneho predátorstva. „Opakujúci sa incident zneužívania po dobu jedného roka ma vedie k presvedčeniu, že nariadením sa vinníkovo správanie nezmení,“ okomentoval sudca svoje rozhodnutie. Ďalšie súdne pojednávanie sa odohrá v decembri.