Sexy blondínku chcel znásilniť na oslave jej 18. narodenín. Paralyzoval ju vpichnutím drogy na WC.

2512

Krásna mladá blondínka Shayna Karniewicz slávila svoje 18. narodeniny v bare v austrálskom Perthe. Lenže oslavenecká zábava pominulo ihneď, ako dievča údajne zdrapil za ruku neznámy muž a pichol jej do tela injekciou s omamnou látku, aby ju potom mohol znásilniť.

Priemyselná kamera v klube zachytila, ako omámené dievča vynášajú kamarátky von, keď začala látka pôsobiť. „Videla som všetko okolo seba. Počula som všetko okolo seba, ale nemohla som pohnúť ani svalom,“ povedala dievčina podľa The Sun.

 Myslia si, že ju chcel  znásilniť 

Blondínka verí, že jej neznámy muž do tela pichol látku podobnú Rohypnolu alebo GHB. Ide o tzv. Znásilňovacie drogy, ktoré sú podávané atraktívnym dievčatám, aby boli omámené, povoľné a neschopné brániť sa sexuálnemu útoku.

Krásnu Andreu brutálne znásilnil cudzinec!

Shayna vraj zacítila, ako ju v klube niekto chytil za pravú ruku a strčil ju dopredu, keď išla na záchod. „Cítila som škrabnutia a potom ako mi niekto do tela pichol ihlu. A potom ma začala páliť ruka,“ vypovedala mladá Austrálčanka.

 Na ruky mala krvavú  stopu 

Na paži jej od vpichu zostala krvavá stopa. Shayna skolabovala krátko potom, čo na záchod došla. Nebyť kamarátok, mohol by ju naozaj niekto znásilniť. Dievča odmieta, že by bola omámená z alkoholu. Trpí totiž epilepsiou a kvôli nej prakticky nepije.

Školáčku (13) znásilnilo 137 pedofilov, ale za mrežami skončili len traja