Šialená pomsta! Modelku Playboya odsúdili za vraždu psychiatra

Telo potom napchali do kufra ich mercedesu a nechali hniť pri jednej z púští pri Las Vegas

631

Bývalú modelku Playboya Kesley Turnerovú (29) odsúdili za účasť na vražde psychiatra Thomasa Brucharda (†71), ktorý si krásku vydržiaval. Využívala jeho majetok a nechávala si od neho platiť životné náklady. Spoločne s priateľom doktora zavraždili v roku 2019 po tom, čo jej prestal platiť nájom a chcel s ňou podivný vzťah ukončiť. Súd obom naparil vysoké tresty.

Turnerová mala pritom žiarivú kariéru. Objavovala sa nielen v časopise Playboy, ale aj v podobne ladenom periodiku Maxim. Život sa jej ale doslova obrátil naruby, keď sa zaplietla s psychiatrom Thomasom Burchardom. Mala s ním vypočítavý intímny vzťah. Po čase sa všetko zvrtlo.

Svojmu oficiálnemu priateľovi Jonovi Kennisonovi nariadila, aby postaršieho muža zavraždil. Ten chladnokrvne súhlasil a spoločne si počkali, kým psychiater navštívi Las Vegas. Tam ho vylákali na ceste, kde ho umlátili pálkou.

Telo potom napchali do kufra ich mercedesu a nechali hniť pri jednej z púští. Turnerová a Kennison boli rýchlo vypátraní a počas niekoľkých dní zatknutí, čo pripravilo pôdu pre nedávno ukončené súdne konanie.

Ohrdnutá milenka zavraždila milenca, manželku a ich dve deti († 6 a † 4)

Bruchard bol známy detský psychiater, ktorý bol komunitou veľmi obľúbený. Deti rád bavil kúzelníckymi trikmi a pracoval aj v dôchodkovom veku, aby jeho malí pacienti mali dostatočnú starostlivosť. Jeho štedrosť sa mu nakoniec stala osudnou.

Nad dôvodom ohavnej vraždy zostáva rozum stáť. Údajne sa Američanka pre vraždu rozhodla kvôli tomu, že ju Burchard prestal finančne podporovať. Platiť jej predtým mal aj vysoký nájom.

Vydatá žena ukrývala milenca desať rokov v podkroví domu. Ten potom jej manžela zastrelil

Ten sa vyšplhal v prepočte na zhruba 3 000 eur mesačne. Podľa denníka New York Post je teda zrejmé, že modelka s doktorom randila iba kvôli peniazom. Keď to psychiatra prestalo baviť, prichystala krutú pomstu.

Krásna manželka slávneho futbalistu si najala nájomného vraha po tom, čo muž požiadal o rozvod

„Pokiaľ ide o pani Turnerovú, môžeme sa baviť o podivných okolnostiach jej vzťahu. Zrejme išlo o vzťah z lásky k peniazom,“ uviedla sudkyňa Pamela Weckerlyová. S bývalou modelkou nemala zľutovanie a poslala ju na najmenej desať rokov do väzenia, potom môže požiadať o podmienečné prepustenie. Kenninson môže o oslobodenie žiadať po osemnástich rokoch.