Ako sám hovoril, vymazával zo sveta hriechy hollywoodskych hviezd. A skončil kvôli tomu vo väzení, aby za mreže nemuseli ísť jeho slávni a zazobanú klienti, medzi ktorými boli aj Michael Jackson, Tom Cruise alebo Arnold Schwarzenegger.

Anthony Pellicano (75) práve vyšiel z väzenia a jeho bývalí klienti sa právom obávajú: Zverejňujú a predá teraz naše dávne poklesky?

Cesta k úlohe cez posteľ. Herečky prehovorili o sexistickom Hollywoode

 Skutočný  Ray Donovan 

Pellicano pracoval ako súkromné ​​očko, hovorilo sa, že má kontakty na najvyššie postavených miestach, a hlavne medzi mafiou. Do Hollywoodu ho pritiahla kvôli nejakému svojmu škandáliku Elizabeth Taylorová († 79). Anthony si potom získal taký rešpekt, že jeho služieb na hrane zákona začali využívať ďalšie hviezdy. V jeho honosnej kancelárii na Sunset Boulevard sa dvere nezatvorili.

 Platili mu  milióny 

A tak vtedy ešte ženatý Schwarzenegger (71) zakaždým Pellicana zavolal, keď presiakli jeho aférky s mladými milenkami. Cruise (56) si ho objednal, aby zniesol zo sveta jeho rýchlo narastajúci škandál s homosexuálnym pornom. Pellicanovým najlepším, to znamená najlepšie platiacim, klientom sa ale stal Michael Jackson († 50), ktorý potreboval zahladiť svoje pedofilné vzťahy s mladými chlapcami na ranči Neverland. „Jackson urobil tým chalanom viac, ako sa vie,“ nechal sa počuť z väzenia bývalý detektív. Asi vie, o čom hovorí, keď od kráľa popu za svoje diskrétne služby vyúčtoval v prepočte 1,2 milióna eur za štandardné služby, tú istú sumu v odmenách, a navyše dostal najnovšie mercedes …

Vraždy v Hollywoode, keď vraždia slávni