Sme ako ostatní ľudia, len sme menší, hovorí trpasličí pár

Brazílčan Paulo Gabriel da Silva Barros (30) a jeho partnerka Katyucia Hoshino (26) tvoria nevšedný pár. Sú vraj najmenšou partnerskou dvojicou na svete.

4148

Paulo meria 89 centimetrov a jeho drahá polovička 88 centimetrov. Spoznali sa na sociálnej sieti a žijú vraj normálny život ako každý iný, len občas na niečo nedosiahnu.

„Už keď som ju uvidel prvýkrát, pripadala mi neskutočne krásna,“ povedal Paulo, ktorý s Katyuciou nadviazal kontakt cez sociálnu sieť. Katyucia z neho ale nemala tak dobrý pocit. Naopak ju rozčuľoval.

Pretože ju po prvotnom oťukání počas písania správ Paulo liezol na nervy, na sociálnej sieti si ho zablokovala. Nemohol ju teda kontaktovať.

Neskôr ale jeho účet odblokovala a začali si písať znova. Tentoraz už sa Paulo snažil viac.   smial sa. Po krátkej dobe sa zišli osobne a zamilovali sa. Teraz bez seba nedajú ani ranu.

„Mal na sebe oranžové tričko a slnečné okuliare. Hrôza. Našťastie sa teraz oblieka lepšie,“ smeje sa Katyucia.

„Paulo je môj prvý chlapec. S nikým som predtým nechodila, s ním je prvýkrát úplne všetko,“ zverila sa.

Pár premýšľa nad svadbou a hovorí aj o potomkoch. Tehotenstvo by ale pre ženu bolo veľmi nebezpečné vzhľadom na to, že má menšiu maternicu. Preto uvažujú nad tým, že si v budúcnosti zaobstarajú psa. Najskôr ale chcú mať vlastný dom a užívať si života.

„Máme radi cestovanie, radi jeme japonská jedla a radi spíme,“ doplnili. Žijú vraj spokojný a normálny život a ich vzrast im vadí len niekedy. Majú problém s výberom peňazí v bankomate, alebo s komunikáciou s úradníčkou u prepážok. Aj s tým už sa ale naučili žiť.