Smrť milionára v azúrových vodách Barbadosu. Do raja utiekol po rozvode

786

Milionár Mark Smith (†61) sa utopil pri brehoch karibského ostrova Barbados, kam sa nedávno presťahoval po rozvode z britského Sheffieldu. Miestni ho pritom varovali, nech do vody nelezie, že na to nie je dobré počasie.

Smith sa na ostrovné kráľovstvo v Karibiku nedávno presťahoval zo svojho luxusného bývania v britskom Sheffielde, ktoré malo hodnotu 1,5 milióna eur. Tam býval so svojou ženou Debbie. Po rozvode s ňou sa ale natrvalo premiestnil do iného luxusu v tropickom raji na ostrove Barbados.

 Našiel v ňom  smrť 

Trávil tam podľa denníka Daily Mail čas so svojou novou partnerkou. Nedeľné ráno 31. januára si chcel spríjemniť v morských vlnách, kam si išiel zaplávať. Živého už ho ale nikdy nikto nevidel. V 8:30 po ňom bolo vyhlásené pátranie, bohužiaľ s tragickým výsledkom.

Krásna nudistkou (28) zachránila matku s dcérami pred utopením. Prúd ich tiahol na šíre more!

Milionár, ktorého majetok sa odhaduje v prepočte na 8 miliónov eur, nedal na rady skúsených miestnych. Nepanovalo práve vľúdne počasie, preto sa ho snažili od hlúpeho nápadu odradiť. „Volali sme na neho, nech nechodí do vody,“ povedal miestnym novinám jeden zo svedkov. Ako ti uviedli, Smitha pochovala jedna z väčších vĺn, ktoré sa na pláž valili.

Milionár už nikdy nevyplával. Jeho telo vytiahli z vody až ďalší deň asi kilometer od pobrežia, kam ho prúd zaniesol.

Krutá smrť smrť novomanželov štyri dni po svadbe

Smithov sused britského biznismena a otca dvoch detí opísal ako sympaťáka. „Bol to fajn chlap. Mohol sa pre každého rozkrájať,“ povedal o ňom.