Novomanželský pár oslavoval svoj sobáš, keď došlo ku konfliktu medzi ženíchom a dvoma hosťami. Radu Cordinianu a jeho brat Philip spor odniesli smrteľnými strelnými zraneniami.

Ženích Radu Cordinianu (†34) a jeho brat Philip Cordinianu (†36) boli zastrelení druhý deň svadobných slávností v miestnom country klube. Medzi bratmi a dvoma hosťami z nevestinej strany sa rozpútal spor, ktorý skončil tragédiou. Ako napísal denník Mirror, podozriví Alexey D. a Vladimir D. boli zadržaní nasledujúceho dňa v Moskve.

Svadba snov sa zmenila na koronahoror. Zo 140 ľudí ostalo 37 nakazených vrátane detí, tehotnej, starých ľudí aj senátora

Pri vyhrotenej situácii zaznelo šesť, alebo sedem výstrelov, po ktorých bratia Cordinianu padli k zemi mŕtvi. Nevesta, známa iba pod svojím menom Christina, zdieľala na svojom Instagrame srdcervúce slová smerovaná k jej zosnulému mužovi. „Ako budem žiť bez teba, môj milovaný? Vždy budem tvoju ženou, sľubujem. Navždy budeš môj jediný,“ plakala na sociálnej sieti.

Ľudský netvor, po luxusnej svadbe v Prahe novomanželke zlomil väz!

„Pozeraj sa na mňa zhora a ja splním všetky naše sny, aby si bol na mňa pyšný. Spi sladko, môj drahý, a ja sa pokúsim prežiť tú bolesť,“ dodala. V komentároch sa vyrojila rad kondolencií, ktoré vyjadrovali ovdovenej neveste úprimnú sústrasť a priali do ďalších dní veľa síl. Vyšetrovanie naďalej pokračuje.

Vražda zo žiarlivosti. Mladomanžel brutálne dobil nevestu na svadobnej hostine!