Radostná udalosť sa zmenila počas chvíle v nesmiernu tragédiu. Novomanžel Stepan Dolga (33) sa opil tak, že začal na vlastnej svadobnej hostine v ruskej dedinke Prokudskoje žiarliť a vyvádzať. Jeho besnenie bolo tak násilné, že nakoniec na smrť dobil nevestu Oksanu Poluděntsjevu (†36).

Dolga sa spil pod obraz a obvinil svoju ženu z toho, že sa na vlastnej svadbe chová neslušne. Potom na ňu znenazdajky zaútočil. „Vonku ju začal mlátiť a kopať. V útoku pokračoval vo vnútri domu. Potom ju vystrčil na ulici, kde na ňu tiež útočil,“ povedal agentúre NGS vrchný vyšetrovateľ Kirill Petrušin.

Myslela si, že ho zmení

Hostia boli jeho brutálnym správaním zdesení, ale príliš sa báli na to, aby akokoľvek zasiahli. Zavolali však na miesto svadobnej veselice políciu. Lenže tou dobou Dolga svoje dielo skazy dokonal a novomanželku zabil. Jej telo potom pohodil do rokliny neďaleko svojho domu.

 Novomanžel sa k činu  priznal 

Keď prišli strážcovia zákona na miesto činu, Dolga zadržali. Ku krvavému činu sa priznal. Obvinený bol z vraždy a je už dva mesiace od zatknutia vo väzbe. Vyšetrovanie prípadu naďalej pokračuje. „Bil ju dlhú dobu. Dokonca pred svedkami. Naplno sa priznal počas vyšetrovania,“ vysvetlil Petrušin.„Čo sa ľútosti týka, nemôžem to komentovať. Osobne si ale myslím, že necíti ľútosť. Keď bol opitý, vyvinulo sa u neho kvôli žiarlivosti nepriateľské správanie voči jeho žene. Žiarlil na jedného z hostí. Podľa manžela sa správala nemravne, čo spôsobilo škandál,“ pokračoval Petrušin.

Vražda zo žiarlivosti: Jozef dobodal Romana, aby zabránil rozvodu! Zbaviť sa mŕtvoly mu pomáhala manželka

 Zamilovala sa do  vraha 

Zamilovaná Oksana pritom moc dobre vedela, čo je jej milý zač. Už v minulosti bol odsúdený za vraždu a násilné prepadnutia. Dlhú dobu bol vo väzení. Ona si však myslela, že ho dokáže zmeniť. Doplatila na to vlastným životom. Chudák nevesta …

Popravili vraha exmanželky a jej milenca, dostal smrtiacu injekciu. Jeho deti prosili „Nerobte z nás siroty“