Jedna rana do krku a matka bola mŕtva

Štefan mŕtvolu polieval dezinfekciou, aby nesmrdela!

1302

V nedeľu došlo v Moldave nad Bodvou neďaleko Košíc k vražde. Štefan (39) tam mal zabiť nožom svoju matku (†60). Jednou ranou do krku ju pripravil o život. Muž, ktorý prišiel zo zahraničia, potom v byte päť dní býval s mŕtvolou. Aby nezosmrdela, polieval ju dezinfekciou!

Poriadna dráma, ktorá sa skončila smrťou. Štefan (39) prišiel zo zahraničia na rodné Slovensko. Pravdepodobne sa nezhodol so svojou matkou a tak vzal do ruky nôž a zasadil jej smrteľnú ranu do krku! S mŕtvolou svojej matky potom podľa Novinky.sk býval ďalších päť dlhých dní! Telo, pravdepodobne aby nezosmrdelo, polieval dezinfekciou. „Bol som pri ich domu. Klopal som, počúval. Ešte o pol desiatej som šiel hore, či niečo nebudem počuť. Nič nebolo počuť, “ povedala serveru suseda.

Polícia Štefana potom zadržala na mieste činu, policajným vyšetrovateľom bol potom obvinený z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Aby sa muž napríklad neskrýval, bol prokurátorom poslaný do väzby.

Pre syna guľku, na manželku žieravinu! Miroslav po návrate z väzenia chcel pokračovať v týraní rodiny! 

Muž navyše prišiel na Slovensko z cudziny, nemal tam trvalý pobyt. Viac ako desať rokov býval mimo domovinu. „Môj klient si je vedomý toho, čo spáchal. Nedokáže si to vysvetliť, svojho činu ľutuje,“ povedal obhajca Ladislav Mikluš.

Marek surovo zavraždil manželku Petru (†37)! Aký trest dohodol sa žalobcom?

V prípade, že sa mužovi preukáže jeho hrozný čin, hrozí mu trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov, prípadne aj doživotný trest.