Študentka chcela väčšie poprsie! Šlendriánstvom lekárov skončilo operácia katastrofálne!

2134

Trápili ju malé poprsie, preto si sama našetrila v prepočte 5,5 tisíc eur, získala súhlas rodičov a rozhodla sa pre chirurgický zákrok. Emmalyn Nguyenová (18) z amerického Colorada však dostala pri zákroku infarkt. Teraz má trvale poškodený mozog a je v kóme.

Operácie na klinike Colorado Aesthetics and Plastic Surgery sa zhostili chirurg Geoffrey Kim a anestéziológ Rex Meeker. Lenže potom si zdravotníci všimli, že Emmalyne modrajú pery a tvár. Podľa žaloby, ktorú rodina podala, sa dievča nikto nesnažil bezprostredne oživiť.

 Personál vraj klamal o  operácii 

Počas piatich hodín prerobila Emmalyn dva infarkty a skončila bez neurologické odozvy. „Mala som divný pocit,“ pokračovala Famová, keď sa dvojhodinová procedúra pretiahla na päťhodinovú. Tvrdí tiež, že jej personál klamal o priebehu operácie.

Dr. Kim jej vraj povedal: „Všetko šlo dobre. Len sme nemohli pokračovať s procedúrou, pretože jej tep poklesol, ale je v poriadku. Všetko bude v poriadku, všetko je dobré. Je mladá, zdravá, bude v poriadku, len jej potrvá dlhšie, než sa preberie.“

 Namiesto poprsie má poškodený  mozog 

Lenže Emmalyn sa už neprebrala. Je v kóme a má trvale poškodený mozog. Rodina žaluje lekárske zariadenia za ujmu na zdraví a ďalšie zločiny. Ani vyhraný súd však dievčaťu zdravie nikdy nevráti.

Dvadsaťjedenročnú Máriu zabil darček k narodeninám! Zomrela pri plastike nosa!

„Bola som s tým zmierená. Nemysleli sme si, že sa našej dcére niečo stane. Tiež som kedysi bola násťročné dievča,“ povedala mamička dievčatá Lyn Famová televízii KCNC-TV s tým, že študentka si na celý zákrok našetrila sama. „Vyzeralo to bezpečne,“ dodala matka.