Štyroch súrodencov brutálne týrali ich starí rodičia! Deti trpeli bitie, pálenie cigaretami a kameňovanie!

Prípad týrania štyroch malých detí otriasa Slovenskom.

428

Prípad týrania štyroch malých detí otriasa Slovenskom. Starí rodičia síce nemali deti v starostlivosti, súrodenci totiž boli v starostlivosti Centra pre rodinu a deti, k dedovi a babičke ale občas chodili na návštevy. Tam ich však láska milujúcej rodiny bohužiaľ nečakala.

„V stave opitosti im odopierali jedlo a vulgárne im nadávali, ale predovšetkým ich bili na rôznych častiach tela. Ich dedo po nich dokonca občas hádzal kamene. Medzi ďalšie praktiky patrilo popalovánie alebo nútenie do pitia alkoholu a fajčenia cigariet,“ uvádza denník Topky.sk.

Babička viezla vnúčatá (7 a 8) zavreté v psích klietkach a babičku zavreli za týranie detí

Deti ale nemuseli týraniu čeliť. V roku 2009 boli súdom zverené do starostlivosti Centra pre rodiny a deti, avšak aj tak chodili občas na návštevy za babičkou a dedkom. Deti sa potom späť do centra vracali s popáleninami a modrinami.

Z napadnutia Martinka (5) je obvinený jeho otec Marek (31). Ten ale tvrdí, že na dieťa spadla skriňa

Starí rodičia teraz čelí závažným obvineniam. „Vyšetrovateľ pôsobiaci v Kežmarku vzniesol v prípade obvinenia ako proti muži, tak i žene. Za týranie sú obaja vyšetrovaní na slobode. Ak sa preukáže ich vina, čaká ich sedem až pätnásť rokov za mrežami,“ uviedli policajti.

Sadistického vraha dvojročného Marečka pochovali v bielej rakve ako nevinného. Zdrvená vrahova matka sa niekoľkokrát zrútila