Tereza H. (26) povedala, ako to bolo s prvou cestou do Pakistanu!

886

Cez Anglicko do Francúzska a potom do Pakistanu. Tereza H. (26) v najnovšej videospovedi fanúšikom opísala, ako sa dostala do krajiny v južnej Ázii. Na iný kontinent pôvodne cestovala len kvôli foteniu. A o pozornosť nemala ako blondínka v prevažne moslimskej krajine núdzu!

Teréza z Uhorského Hradiště sa v roku 2018 prevrátil život hore nohami po tom, čo ju zatkli colníci na letisku v pakistanskom Láhaure. Štyri roky si vytrpela v tamojšom väzení, až ju nakoniec po prieťahoch súd definitívne očistil.

Späť v Českej republike začala žiť normálny život a po dlhom premýšľaní sa rozhodla porozprávať svoj príbeh. Na sociálnej sieti Herohero vo videách fanúšikom rozpráva, čo všetko jej zadržaniu v exotickej krajine predchádzalo. V poslednom videu popísala cestu do Pakistanu.

Tereza H. (26) popísala traumu pri platenom sexe: Mlátil ma a dusil na smrť! A ako sa pomstila?

 Šmelina s  vízom? 

Tereza sa z Belgicka dostala do anglického Manchestru, kde istý čas bývala u Pakistanca, ktorý jej vybavoval vízum na ambasáde. Porozprávala aj o tom, ako stretla muža, ktorý mal dve manželky a desať detí. „Hovorila som mu dvojitý manžel. Mal jeden barák so svojou manželkou a o tri baráky ďalej mal ďalší barák s druhou manželkou,“ popísala vtipne s tým, že sa potom dozvedela, že tento muž predtým pracoval na ambasáde a pracoval s pasmi.

„Neviem, čo sa tam dialo, ale predtým pracoval na ambasáde (…), takže si myslím, že tam bola nejaká šmelina,“ dodala Tereza. Ako dôvod cesty uviedla návštevu známej, v skutočnosti ale do Pakistanu letela kvôli foteniu ako modelka.

Mesiac som š*kala zadarmo! Prezradila Tereza H. (26) aj ako sa dostala do Pakistanu

 Cez  Francúzsko 

Pôvodný plán bol, že Tereza z Anglicka poletí do Francúzska a následne do Pakistanu. Po fotení sa potom mala vrátiť rovno do Anglicka, kde mala dostať peniaze, a potom domov do Česka. „Teraz si hovorím, aká som mohla byť taká blbá, že tam okolo toho bolo takých kľučiek, keď to mal byť priamy let z Anglicka do Pakistanu. Lenže v tom čase som si to neuvedomila,“ uviedla vo videu.

Tereza si vo Francúzsku tri dni užívala v Paríži, nafotila stovky fotiek, lenže… Sprievod jej robil istý muž, ktorého Tereza nemenovala. „Keď som prišla na hotel, tak sa mi pokazil telefón. Teraz postupom času si hovorím, že sa mi možno telefón nepokazil sám, možno mi ho on pokazil, aby som tam tie fotky nemala,“ zaspomínala Tereza na možný dôvod straty fotografií.

Dnes Tereza H. (26) o prvom kšefte ako spoločníčka.

 Úplne iný  svet 

Keď nakoniec odcestovala do Pakistanu, čakal ju kultúrny šok. „Vôbec som nechápala, keď som to videla. Toto bola katastrofa. Všade na zemi špina, ani nie chodníky, ale rozprášená hlina,“ popísala prvé dojmy z neznámej krajiny. Bála sa dokonca vyjsť aj von. O ľuďoch v typických islamských oblekoch si myslela, že sú pacienti z nemocnice.

Spolu s mužom, ktorý ju sprevádzal vo Francúzsku, sa potom premiestnili do domu bez elektriny. Napriek všetkým zvláštnostiam však Tereza pobyt popísala ako bezproblémový. Mamičke sa ozývala každý večer, aby rodina vedela, že je aj tak ďaleko od domova v poriadku.

Ako blonďavá beloška mala v Pakistane veľa pozornosti miestnych obyvateľov. Terezu si údajne plietli s modelkou Claudiou Schiffer. „Tu som bola jediná blondína, robilo mi dobre, že na mňa všetci pozerali,“ odkryla svoje vtedajšie pocity.

Pašerákovi kokaínu v službách Pabla Escobara v base strčili čili papričku do zadku, postrelený ušiel na oslovi

Nakoniec došlo aj k sľúbenému foteniu, ale fotografie sa nikdy nikde neobjavili. Tereza sa potom s kufrom plným oblečenia a kabeliek mohla vydať na dlhú cestu späť do Česka.