V roku 2019 sa dvadsaťšesťročnej rodáčke z Uherského Hradiště Tereze H. prevrátil život hore nohami. V Pakistane bola nepravomocne odsúdená za pašovanie drog a dostala trest osem rokov a osem mesiacov za mrežami. Po štyroch rokoch bola odvolacím súdom oslobodená a odcestovala späť do Česka. Začala nový život a svojim fanúšikom vo videách opisuje, čo ju vlastne do nešťastnej situácie priviedlo. Bez obalu rozpráva o svojich skúsenostiach z Belgicka, kde sa živila ako spoločníčka. V zatiaľ poslednom príspevku popísala šokujúci a traumatizujúci zážitok s klientom z Turecka.

Začiatkom tohto týždňa zverejnila Tereza H. na sociálnej sieti HeroHero video, kde fanúšikom začala rozprávať o tom, čo prechádzalo jej ceste do Pakistanu. Tereza prerušila školu a nastúpila do práce. Potom sa jej ale naskytla iná ponuka – zarábať si ako spoločníčky. Podmienky jej pripadali výhodné, a tak odletela do Belgicka, hoci nepoznala tamojšie jazyky a nedohovorila sa ani anglicky.

Tam si ju vzala na starosť žena, ktorú Tereza fiktívne pomenovala Sára. Tá si najskôr chcela preveriť, či sa Češka na prácu hodí. „Potom mi Sára povedala, či idem s jej manželom mať sex, aby preveril, či za to stojím, alebo nie. A tak som urobila, čo som urobiť musela,“ priznala v novom videu Tereza s tým, že ako sa neskôr ukázalo, muž nebol Sárin manžel, ale skôr spoločník.

Nemecký dôchodca sa s prostitútkou tak rozvášnil, že na izbe skolaboval a zomrel

 Hovorila som že nie, ale aj tak  pokračoval 

Tereza už skôr poznamenala, že jej prvý klient bol bohatý majiteľ firmy okolo štyridsaťpäťky, ktorý ju vzal do svojej vily s bazénom a záhradou. Sára Teréza na uvoľnenie zábran a strachu dala drogy, a ako spoločníčka priznala, z prvej skúsenosti si to veľmi nepamätá. „Necítila som skoro vôbec nič. Problém bol možno aj v tom, že som tam veľmi pila. V jednej ruke som mala slivovicu, v druhej vodku a o dve hodiny som tam ležala a museli ma kriesiť,“ popísala.

Ako spoločníčka sa pohybovala aj v podnikoch, ktoré vyhľadávali sexuchtiví muži. Nevystupovala tam samozrejme pod svojim pravým menom. Hovorila si Jennifer. Tereza popísala, že – podobne ako iné sexuálne pracovníčky – aj ona sa naučila počas intímnych chvíľok so zákazníkmi vypínať svoje emócie. V niektorých prípadoch ale išlo vyložene o život.

Útočníkom sa mal stať jeden z klientov, pôvodom zrejme z Turecka. Ten mladú dievčinu brutálne napadol, a dokonca jej skoro vážne ublížil. „Klient Antonio ma surovo zbil, aj keď som hovorila, že nechcem, a robil, že mi nerozumie. Keď chcel dokončiť sex, tak mi dal vankúš na tvár a dusil ma. Chýbalo pár sekúnd a bolo by po mne,“ šokovala fanúšikov Tereza. Potom po nej vraj hodil peniaze a odišiel.

Mesiac som š*kala zadarmo! Prezradila Tereza H. (26) aj ako sa dostala do Pakistanu

 Po útoku prišla  pomsta 

Češka si nechcela také zaobchádzanie nechať páčiť a všetko povedala vyhadzovačom v podniku, kde k incidentu došlo. „Povedala som to chlapom, ako sa ku mne správal, a oni mu potom dali cez držku,“ popísala priamočiaro Tereza.

Práca, ktorou sa Češka živila, nie je podľa jej slov jednoduchá. „Tá prostitútka si pri sexe neužije, pretože aby prežila, tak musí prepnúť na režim, že je robot, a pracuje,“ uzavrela.