Muzikant Jonathan Jacob Meijer mal splodiť až 550 detí! Štyridsaťjedenročný muž daroval vo veľkom spermie nielen v rodnom Holandsku, ale aj za jeho hranicami. Proti horlivému darcovi sa rozhodla nakoniec zakročiť holandská organizácia a matka jeho dieťaťa. Hrozí vraj, že z jeho potomkov sa stanú partneri bez toho, aby tušili, že majú rovnakého otca.

Stovky potomkov má po celom svete Jonathan Jacob Meijer. Holandský muzikant má totiž okrem hudby ešte jednu obsesiu. Rád daruje svoje spermie! Podľa informácií britského denníka Daily Mail mal splodiť až 550 detí. V Holandsku sa dokonca v roku 2017 ocitol na čiernej listine po tom, čo Holandská pôrodnícka a gynekologická spoločnosť upozornila na to, že už má byť otcom 102 detí!

Podľa holandskej legislatívy môže darca splodiť maximálne 25 detí, aby sa predišlo možnému incestu či psychickým problémom u detí, ktoré v budúcnosti môžu zistiť, že majú nespočetné množstvo súrodencov. V Holandsku blondiak údajne daroval spermie až 11 klinikám. Potom pokračoval s darcovstvom v Dánsku aj na Ukrajine.

Pitie spermií vás zachráni pred koronavírusom, hlása potetovaná prsnatá krásavica.

 Znechutená  matka 

Eva, ktorá sa v roku 2018 stala matkou dieťaťa Meijera, je vraj celým prípadom znechutená. „Keby som vedela, že už splodil viac ako 100 detí, nikdy by som si ho nevybrala. Keď pomyslím na následky, ktoré by to mohlo mať pre moje dieťa, je mi zle,“ uviedla pre vyššie spomínaný denník s tým, že sa muža rozhodla kvôli svojmu dieťaťu zažalovať. Podľa nej je tiež nutné, aby všetko jeho spermie, ktoré majú kliniky na skladoch, bolo zničené.

Už je známy rozsudok opatrovateľky, ktorá zviedla chlapca (13) a otehotnela s ním.

 S darcovstvom nechce  prestať 

Proti muzikantovi podala spolu s Evou občianskoprávnu žalobu aj holandská organizácia DonorKind Foundation, ktorá sa zasadzuje o práva detí počatých prostredníctvom darcovstva. Podľa nadácie okrem iného klamal stovkám žien o počte detí, ktoré už splodil.

Navyše je vraj nutné zistiť, koľkým klinikám muzikant predal svoje spermie. Právnik nadácie Mark de Hek uviedol, že žalobu podali potom, čo Meijera ženy opakovane prosili, aby prestal darovať ďalšie spermie. „My a niektoré matky sme ho oslovili,“ uviedol Hek s tým, že ho požiadali, aby prestal, ale on odmietol. „To je dôvod, prečo sú právne kroky jedinou možnosťou, ako ochrániť deti,“ dodal.