Rúška, respirátory a časté umývanie rúk považuje väčšina ľudskej populácie za najefektívnejší spôsob prevencie pred chytením nebezpečného koronavírusu. Nie však modelka, blogerka a samozvaná expertka na zdravie a zdravú výživu Tracey Kissová (32). Táto prsnatá krásavica a veľmi potetovaná Angličanka tvrdí, že najlepším spôsobom, ako sa pred ochorením ochrániť, je pitie spermií.

Kissová tvrdí, že možno spermie prehĺtať priamo z dávky od priateľa, alebo ho zmiešať do smoothie nápoja, uviedol web The Sun. Ako osobná trénerka ho matka dvoch detí nazýva „prírodným multivitamínom.“ Ejakulát totiž obsahuje vitamín C, horčík a vápnik.

 Spermie sú úžasne čisté,  hlása 

„Ich čistota je jednoducho úžasná. Ľudia sa zásobujú cestovinami, ale v skutočnosti je to o tom, dbať na svoje zdravie a sledovať, čo sa dostáva do vášho tela. (Spermie) sú prírodným multivitamínom, sú dostupné, sú prírodné a sú zadarmo. Jediné, čo potrebujete, je denná dávka,“ hovorí o spermiách

„Je to normálne súčasť môjho života – obsahuje veľa výživy, vitamínov a minerálov,“ dodáva. Odborníci si ale z tohto tvrdenia ťukajú na čelo. „Existujú stovky mýtov, ako sa ochrániť pred Covidom-19. Väčšina z nich sú naozaj len mýty,“ povedala Dr. Sarah Jarvisová.

„Je to diablov vynález.“ Kardinál útočil na vedcov pracujúcich na vakcíne proti koronavírusom…

 Vedkyňa:  Neverte tomu! 

„Nápad pitie semena v sebe nemá ani štipku vedeckého pozadia a je to úprimne znepokojujúce,“ dodala a na záver vyhlásila: „Prosím, nepočúvajte tieto nezmysly.“ Kissová prezradila, že ako sa pred dvoma rokmi zoznámila s priateľom, používala darované spermie od kamaráta.

Transexuálka zabila tanečnicu injekciou silikónu do zadku, dostala 20 rokov