Vrahyňa Janáková pred pár týždňami porodila v tichosti na slobode chlapčeka. Jeho otcom mal byť vraj jeden z dozorcov, ktorí ju znásilnili – tak to aspoň odsúdená žena opísala. Generálny inšpekcie bezpečnostných zborov už má výsledky testov DNA a tie tvrdia niečo celkom iné!

Z väznice v Opave ju pustili v polovici júna, Petra Janáková odsúdená za vraždu a niekoľko pokusov o ňu totiž vo väzbe v Hradci Králové otehotnela. Tvrdila, že ju znásilnili dozorcovia, a tak prípad okamžite začala riešiť GIBS. Vyšetrovatelia tak pred troma týždňami novorodenému chlapčekovi vrahyne odobrali vzorky DNA, ktoré Janáková pred pôrodom odmietla dať.

Ups…Tehotná vrahyňa Janáková utiekla! Nechali jej cestovný pas

Podľa zdrojov serveru TN.cz už vyšetrovatelia poznajú výsledky. A žiadny z troch dozorcov, ktorých Janáková označila, nie je otcom dieťaťa. Má ním byť väzeň, ktorý si práve v Hradci Králové odpykáva trest. Pre väzňov tu varí a údajne aj roznáša jedlo. Práve tak mal možnosť prísť s Janákovou do kontaktu.

Pre Janáková to tak najpravdepodobnejšie znamená ďalší súd – tentoraz za krivé obvinenie zo znásilnenia. Či jej súd k 30 rokom, ktorá za násilné trestné činy už dostala, pridá ďalších pár rokov, zatiaľ nie je známe.

Ako môže vrahyňa otehotnieť vo väznici? Zvedavá bola nato aj česká ministerka spravodlivosti

Janáková sa do výkonu trestu bude musieť vrátiť rok od pôrodu – teda 30. augusta 2020. Žena bola súdená so svojím manželom Jaroslavom z vraždy zberateľa Eugena, ktorého sama Janáková v aute strelila zozadu do hlavy. O ďalšie dve vraždy jedného človeka sa pokúsili kvôli peniazom z poistky. Naviac tiež pripravovali dve vraždy iných zberateľov. Jaroslav Janák dostal od súdu o dva roky miernejší trest ako jeho žena.

Reportáž zo ženskej väznice: Ženy priznali lesbický sex a uspokojovanie so zeleninou…