Mala to byť idylická dovolenka, skončila ale hororovo. Tristan Beaudette si vyrazil užívať voľna so svojimi dvoma dcérami (2 a 4). Muža ale niekto zastrelil, podľa kancelárie koronera zomrel Beaudette po priestrele hlavy. Nikto ďalší zranený nebol, pre rodinu je to neopísateľná rana. O prípade informoval web televízie ABC News.

K vražde došlo minulý piatok približne v 4:45 miestneho času v štátnom parku Malibu Creek v južnej Kalifornii. Viac informácií kancelária koronera neuviedla.

Podľa vyšetrovateľov bol Beaudette v čase vraždy so svojimi dvoma dcérami vo veku 2 a 4 rokov. Jeho žena so zvyškom rodiny nekempovala, pretože sa pripravovala na skúšky.

 Zomrel štedrý manžel a skvelý partner 

„Smútok a trauma, aké táto strata spôsobila našej rodine, je neopísateľná,“ napísala rodina Beaudettova vo vyhlásení. „Vzal si lásku zo strednej, Tristan bol podporujúci a štedrý manžel a skvelý partner v každom zmysle. Jeho nesebecká oddanosť k vlastným deťom prišla prirodzene, Tristan si užíval všetky aspekty otcovstva,“ uviedla rodina.

„Tristan bol uznávaný svojimi priateľmi aj rodinou. Vedec, čo miloval varenie a pivo. Bol najšťastnejší v prírode. Pri každej príležitosti sa venoval turistike, cyklistike, snowbordingu a kempovaniu s rodinou, „ uviedla rodina ďalej vo vyhlásení.