Tridsaťsedemročný Antoine Tuckson pätnásť rokov predstieral, že je policajt. Mal falošný odznak, skutočnú zbraň a cvičeného „služobného“ psa. Keď mali skutoční kriminalisti podozrenie, falošný policajt zavolal svojej priateľke, aby sa vydávala za jeho nadriadenú. Teraz mu hrozí trinásť rokov v naozajstnom väzení.

Falošný policajt vydávajúci sa za dôstojníka sa paradoxne sám lapil do pasce. Pracoval ako ochranka v jednej z marylandských reštaurácií, keď do podniku vošli dve ženy, ktoré odmietli zaplatiť za svoju útratu. Vtedy urobil Tuckson osudovú chybu. Na miesto zavolal skutočných policajtov s tým, že mu všetko prejde.

Pozor, v Česku úraduje falošný policajt a vyberá pokuty

Privolaným policajtom ukázal svoj falošný preukaz a popísal im problém. Policajti si všimli, že niečo nie je v poriadku, keď si uvedomili, že Tuckson nechal v reštaurácii svojho služobného psa samotného. To strážnici normálne nerobia. Keď si falošný policajt uvedomil, že je zle, situáciu ešte vyšperkoval.

Falošný gynekológ (38) „vyšetroval“ pacientky a pomáhal im neotehotnieť!

Prišla aj jeho kamarátka Nijea Richová v prevleku policajtky, aby naozajstných policajtov oklamala. Na miesto dorazila presne vo chvíli, keď už muža strážnici zatýkali. „Vy ste zatkli policajta?“ spýtala sa na oko veľmi udivene. Bola ozbrojená pištoľou, putami aj vysielačkou.

Falošný poštár vám v balíčku za stovky doručí tehlu či fľašu od vína!

Naozajstní policajti rozčarovaní z Tucksona Richovú pre istotu hneď overili. A trafili sa do čierneho. Žena aj s mužom putovala do väzby. V dome falošného policajta potom okrem iného strážcovia zákona našli množstvo pušiek aj brokovnicu. Recidivista pritom neputoval za mreže prvýkrát. Už predtým sedel v base za to, že predstieral, že je policajt.

Okrem obvinenia z vydávania sa za dôstojníka je Američan obvinený aj za nedovolené držanie strelnej zbrane. Muž mal v čase incidentu v držbe poloautomatickú pištoľ kalibru 9 mm. V prípade odsúdenia mu hrozí trinásť rokov, jeho kolegyni päť, informoval denník Daily Mail.