Schwarzenegger si bude navždy klásť otázku: Ako si to len mohol urobiť?

416

Los Angeles – Kalifornský exguvernér Arnold Schwarzenegger mal milostnú aféru s herečkou Brigitte Nielsenovou ešte v roku 1985, keď už žil s Mariou Shriverovou. „Terminátor“ sa v televíznom rozhovore v USA priznal aj k ďalším klamstvám a románikom.

Schwarzeneggerovi sa kvôli nevere rozpadlo manželstvo so Shriverovou. Bývalý kulturista vystúpil v programe 60 Minutes – pred uvedením svojej knihy Total Recall: My Unbelievably True Life Story (v preklade Úplné spomienky: Môj neuveriteľný skutočný životný príbeh).

Arnold Schwarzenegger podstúpil operáciu srdca, jeho stav je stabilný

Bývalý guvernér tiež otvorene hovoril o romániku s gazdinou, s ktorou má 14-ročného syna. Svojej žene o týchto veciach vraj nepovedal aj zo strachu pred verejnosťou.

Podľa Schwarzeneggera bol milostný pomer s gazdinou tou „najhlúpejšou vecou“, akú kedy urobil. Nemanželského syna a jeho matku niekoľko rokov finančne podporuje.

Schwarzeneggerov nemanželský syn výrazne schudol a je celý otec

Rodený Rakúšan sa priznal, že počas 25-ročného manželstva mnohé veci svojej žene zamlčal, alebo povedal v poslednej chvíli – medzi inými aj rozhodnutie uchádzať sa o post guvernéra a náročnú operáciu srdca.

Schwarzenegger sa po 25 rokoch rozchádza s manželkou

Ako kulturista sa vraj naučil nechávať si niektoré veci pre seba. Vždy sa však bude ohliadať za svojím skrachovaným manželstvom a klásť si otázku: Ako si to len mohol urobiť?