Do jej práce snov sa vkradla nočná mora. Organizátorku futbalového MS v Katare znásilnili. A keď sa s incidentom zverila políciu, tvrdo narazila. Namiesto pomoci sa sama dočkala obvinenia z cudzoložstva!

Mexičanka Paola Schietekatová (28) v arabskej krajine pomáhala s prípravami na tohtoročný šampionát (hrá sa na prelome novembra a decembra), keď sa do jej bytu v Dohe vlámal kolega, ktorého dobre poznala. Ten úbohú Mexičanku znásilnil a vyhrážal sa jej smrťou!

Rovnako desivý šok potom prišiel na policajnej stanici. Podľa práva šaría je totiž znásilnenie považované za nemanželský sex, a ten sa v Perzskom zálive tvrdo trestá! „Hrozí jej sto rán bičom a sedem rokov väzenia,“ informoval britský denník Daily Mail. Paole nepomohlo ani to, že útočníka odfotila. „Nemala som snímky, ktoré by preukázali, že k napadnutiu došlo,“ povedala nebohá žena.

Saudovia krotia náboženskú políciu, zakázali jej bičovanie hriešnikov

Jej právnici preto prišli s „vychytralým“ nápadom. Mexičacie poradili, že keď si onoho násilníka vezme za muža, vyhne sa trestu! Niet preto divu, že Paola zdvihla kotvy a utiekla späť do vlasti. „Nikdy som nevydýchla s väčšou úľavou, než keď mi dali pečiatku do pása,“ povedala. Z problémov ju to ale definitívne nedostalo. Obvinenia sú stále platné a spomienky na onú ​​udalosť z jej hlavy už najskôr nikdy nezmiznú.

Dievča tri mesiace väznili a znásilňovali. Z pekla ju zachránil poštár!