V areáli súkromnej firmy sa strieľalo! Zdroje hlási dvoch mŕtvych!

1003

Polícia musela zasahovať v areáli firmy HF NaJUS v Dubnici nad Váhom. Podľa dostupných správ vzal bývalý zamestnanec firmy do ruky zbraň a zastrelil svojho nadriadeného. Potom obrátil pištoľ proti sebe.

Ku krvavému incidentu došlo v pondelok dopoludnia v Dubnici nad Váhom. Podľa TV JOJ bývalý zamestnanec spoločnosti vošiel asi o 9:00 do kancelárie svojho šéfa, namieril na neho pištoľ a vystrelil. Ten zraneniam na mieste podľahol.

Útočník následne otočil zbraň obrátil proti sebe. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky. Vrah je podľa najnovších správ údajne tiež po smrti.

Susedský spor o studňu ukončila streľba a dvaja mŕtvy!

„Môžem potvrdiť, že dnes sa stala mimoriadne tragická udalosť, pri ktorej tragicky zahynuli dve osoby. Chcem vyjadriť úprimnú sústrasť pozostalým. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nemôžem poskytnúť ďalšie informácie k tejto udalosti,“ povedal Matúš Košara z advokátskej kancelárie, ktorá spoločnosť HF Najus zastupuje. Podľa štatutára spoločnosti HF Najus Róberta Regroviča okamžite po udalosti dostali všetci zamestnanci spoločnosti voľno.

Zisťujeme Dáši informácie.