V Česku začal proces s brutálnymi vrahmi devätnásťročného Jána. Na súde sa preberali otrasné detaily

1042

Otrasnú vraždu Jána M., ktorého jeho vrstovníci Tomáš P. a Adam K. (19 a 18) kvôli údajnému dlhu bili basebalovou pálkou a potom ho sekali a rezali mačetou. Súd začal vraždu vo štvrtok riešiť. Obom hrozí až výnimočný trest.

Podľa obžaloby vylákali mladíci automechanika Jána M. na schôdzku, kde ho potom napadli, zbili, zviazali a odviezli ho k Rumunovi, ktorému údajne dlhoval za rozpredané diely na auto. Ten sa ale, keď ho videl v aute skrvaveného s očami v stĺp, zľakol a povedal, nech ho radšej odvezú do nemocnice alebo niekam, odkiaľ dôjde domov.

 Jána brutálne zavraždili dvaja  kickboxeri 

Mladíci sa však báli prezradenia, preto svojho kamaráta bez zľutovania začali znovu tĺcť pálkou a potom ho dorazili mačetou. Telo schovali do lístia v lesíku pri Bítozevsi, kde ho našiel poľovník.

Vrahovia Tomáš a Adam

Na súde vo štvrtok zhadzovali vinu jeden na druhého. „Nechcel som vraždiť, bál som sa ale Tomáša, preto som robil, čo mi povedal,“ uviedol Adam K. O hlavu väčšie Tomáš P. naopak tvrdil, že hlavným útočníkom bol Adam. „To on ho mlátil a potom rezal mačetou. Ja mu dal len pár rán päsťou a raz som doň kopol,“ tvrdil.
Súd pokračuje aj v piatok, ďalšie rokovania sú potom nariadená na december.

Manželov mučili a upálili zaživa! Táto brutálna vražda sa odohrala v dovolenkovom raji