Šokujúce zistenie! Modelka Viola M. (†34), ktorú zatiaľ neznámy útočník umučil, znásilnil a pohodil v bratislavskom prístave, patrila k podivné náboženskej skupine! O jej členov sa už zaujíma aj polícia.

Violu M. (†34) niekto pred dvoma týždňami znásilnil a brutálne umučil. Ťažko zranenú a na pokraji síl ju nechal v mraze v bratislavskom prístave. Keď ju ráno našli tamojší pracovníci, ešte žila, pri prevoze do nemocnice ale krásna modelka a učiteľka zomrela.
Zavraždená sa angažovala v Apoštolskej cirkvi. A to aj napriek tomu, že bola pokrstená v rímskokatolíckej cirkvi. „Prehovoril ju k tomu jej veľmi dobrý kamarát. Ten sa neukázal ale ani na pohrebe,“ povedal jeden zo známych obete.
Nie je ale jasné, či Viola k cirkvi konvertovala. Pravidlá cirkvi uvádza, že by sa ako oficiálna členka mala nechať prekrstiť ponorením do jazera. Pohreb ale viedol rímskokatolícky kňaz, je tak nejasné, k akej cirkvi patrila. Je ale možné, že spolok udelil výnimku.

Ku skupine Otcov dom patrila Viola minimálne od roku 2015. Táto skupina patrí práve pod Apoštolskou cirkev. Viola bola vraj podľa členou cirkvy oddanou a aktívnou členkou. S nadšením chodila na schôdze a zapájala sa do aktivít hnutia. Kvôli Cirkvi zmenila aj svoju vizáž, začala sa zahaľovať a takmer prestala používať makeup.
V osudnú nedeľu sa mala neďaleko prístavu pravdepodobne nachádzať na cirkevnej schôdzi. Tá mala začínať okolo desiatej hodiny ráno. Len päť minút cesty autom od nálezu umučenej Violy sa nachádza kazateľnica.

Bratislavu obchádza sériový vrah?! Nález umučenej Violy, Anny a ďalšieho tela vyvolal paniku!

O členov cirkvy sa zaujíma polícia, ktorá vyšetruje smrť učiteľky. Čo potvrdil pastor Vladimír Žák.  „Sme v kontakte a komunikujeme s vyšetrovateľom a políciou. Boli za všetkými, ktorí sa za posledné dva týždne stretávali s Violou. Nepovažujem však za správne, aby som vám ďalej poskytol akékoľvek informácie,“

 Zvláštne  praktiky 

Apoštolská cirkev je protestantská cirkev na Slovensku. Vystupujú ostro proti dogmám katolíckej cirkvi a neuznávajú pápeža. Na svojich bohoslužbách údajne pravidelne zažívajú zázraky uzdravenia. Členovia sú navyše prehnane láskaví, starostliví a prekypujú empatiou. To všetko ale údajne len do doby, kým niekto nezačne robiť veci, ktoré sa im nepáčia.

Zomrel austrálsky sériový vrah Ivan Milat. Pred smrťou obete mučil a sexuálne zneužil

„Zo začiatku vám prídu títo ľudia nesmierne sympatickí. Jej členovia pôsobia, že rozdávajú lásku, sú na seba veľmi milí. A vám nedôjde, že vám takto začali vymývať mozog. Táto cirkev nenechá na človeku nitku suchú. Človek si ani neuvedomuje, do akých vecí ho dotlačia,“ zverila sa portálu Pluska.sk bývalá členka, s ktorou prestala komunikovať vlastná mama potom, čo sa žena rozhodla z cirkvi vystúpiť.