Zneužil ma vibrátorom, keď som iba mala 15 rokov! Ďalšie obeť miliardára Epsteina:

2559

V prípadu sexuálneho násilníka Jeffreyho Epsteina sa objavila ďalšia obeť jeho chúťok. Žena uviedla, že sa dostala do pazúrov usvedčeného sexuálneho delikventa v púhych pätnástich rokoch a opísala hrôzy, ktoré zažila na jeho ranči v Novom Mexiku.

Miliardár a usvedčený sexuálny delikvent Jeffrey Epstein bol nájdený obesený vo svojej cele v New Yorku začiatkom augusta tohto roka. V jeho prípade sa však stále objavujú nové obete. Svedectvo priniesla žena, ktorá odmietla prezradiť svoje meno. Začalo sa jej preto hovoriť menom neznámych obetí trestných činov „Jane Doeová“ s poradovým číslom 15.

 Jej príbeh nie je pre  slabé povahy 

Jane vypovedala, že finančníka prvýkrát stretla v New Yorku v roku 2004, keď tam bola na školskom výlete a chvíľu po ich stretnutí ju vzal miliardár na výlet súkromným lietadlom na svoj neslávne známy ranč Zorro ležiaci v Novom Mexiku.

Výlet sa však rýchlo zmenil na nočnú moru. Epstein mal podľa informácií britského denníka The Sun Jane vziať na prehliadku lietadla, pričom začal spálňou. Vtedy jej mal začať rozprávať o tom, že miluje, keď ženy spia na podlahe okolo jeho postele.

Začala vojna o milióny „zvrhlíka“ Epsteina? Dva dni pred smrťou podpísal závet

„Pri Epsteinovom popise žien spiacich na podlahe okolo neho okamžite pomyslela na otrokyne,“ stojí vo výpovedi. Neskôr sa jej mal spýtať na vek a vtedy začala mať strach. „Spoznala však, že jedna z dievčat v lietadle je modelka, ktorá bola ten mesiac na obálke magazínu,“ zaznelo na súde s tým, že to Jane upokojilo a hovorila si, že všetko bude v poriadku.

Keď však dorazili na ranč, prišla za ňou vraj nemenovaná žena s červenými vlasmi a začala sa jej vypytovať na jej sexuálne skúsenosti. Hneď ďalšieho dňa ju zavolala do hlavného domu „na masáž“.

Grilujte ho, povedala kráľovná. Princ Andrew poprel sex s neplnoletou

„Bez súhlasu Jane Doeová ju žena začala, masírovať ‘jazykom, zameriavajúce sa hlavne na jej vagínu a zadok. Žena s červenými vlasmi, Epsteinova agentka, potom povedala Jane Doeovej, že Epstein chce, aby mala orgazmus,“ zaznelo na súde.

Ďalší deň bola zavolaná do finančníkovej spálne. Miliardár mal na sebe iba župan, ktorý potom vyzliekol a dievča začal zneužívať vibrátorom tak dlho, kým nezačala predstierať orgazmus.

Dievča bolo následne pozvané na Epsteinov súkromný ostrov Little St. James Caribbean, avšak pozvanie odmietla. Jej svedectvo je ďalšie z radu, ktoré hovoria o zneužívaní neplnoletých dievčat neslávne známym miliardárom.