Victoria Beckham plánuje navrhovať lacné oblečenie

1606

    „Chcela by som vytvoriť nádherné oblečenie pre ženy, ktoré si nemôžu dovoliť návrhárske ceny. Chcem, aby sa ženy cítili sexi, nech už majú akýkoľvek rozpočet,“ uviedla Beckham. Nechala sa inšpirovať spoluprácou módnych domov Versace a Balmain s reťazcom lacnej konfekcie H&M.

    Beckham tvrdí, že jej oblečenie pristane ženám všetkých veľkostí a teraz si želá, aby si ho tiež všetky mohli dovoliť. V minulosti ale sľubovala, že jej módu nebudú predvádzať vychudnuté modelky a to nesplnila.

    Zatiaľ si teda jej módu môžu dovoliť hlavne bohatí, často ju vyhľadávajú hollywoodske hviezdy. S mnohými sa tiež priatelí a do jej návrhárskej dielne ju chodí navštevovať treba Tom Cruise, čo teší hlavne jej zamestnankyne.

    „Nepovedala som im to dopredu a náhle sa tam zjavil. Prišiel vo svojich leteckých okuliaroch a koženej bunde, vyzeral veľmi ako Maverick, a dievčatá mohli umrieť. Keď odišiel, povedala som im: Toto by ste u Gucciho nezažili! Myslím, že je dôležité starať sa o svojich zamestnancov, pretože bez nich by som nebola tam, kde som dnes,“ dodala Beckham, ktorá zamestnáva stovku ľudí a má ročný obrat asi okolo 45 miliónov eur.