Dvadsaťročný trest si za múrmi floridskej väznice odpykáva Ghislaine Maxwellová. Americký súd ju poslal do väzenia za napomáhanie finančníkovi Jeffreymu Epsteinovi k sexuálnemu zneužívaniu mladých dievčat. Práve nápravné zariadenie v Tallahassee v máji tohto roku navštívila inšpekcia a podľa záveru vyšetrovania tam väzni čelia otrasným podmienkam! Inšpektori našli zhnité potraviny, trus hlodavcov a škáry v oknách, ktoré väzenkyne upchávajú vložkami!

Americký súd Ghislaine Maxwellovú poslal za mreže koncom júna minulého roka. Za múrmi väznice Tallahassee si má odpykať dvadsaťročný trest za napomáhanie sexuálnemu násilníkovi a finančníkovi Jeffreymu Epsteinovi na zneužívanie násťročných dievčat. Porota ju uznala vinnou z obchodovania so sexom, zločinného zoskupenia a prepravy maloletej s cieľom vykonávať nezákonné sexuálne aktivity. Šesťdesiatročný Epstein, už predtým uznaný vinným zo sexuálnych zločinov, v auguste 2019 spáchal samovraždu v newyorskom väzení, kde čakal na súdny proces.

Otec nechutne bohatej Ghislaine Maxwellovej pochádzal z Československa. Uviedol dokument Netflixu o bývalom zvrhlíkovi Epsteinovi!

 Otrasné  podmienky 

Do väznice Tallahassee zavítala v máji tohto roku väzenská inšpekcia, ktorá vykonala neohlásenú kontrolu. Inšpektori teraz zverejnili závery svojho vyšetrovania, ktoré sú šokujúce. Vo väznici sa podľa zistení podáva zhnité jedlo. Jedna z fotografiách, ktorú publikovali v správe ukazuje plesnivé pečivo. „V skladoch s potravinami sme našli pravdepodobne dôkazy trusu hlodavcov, rovnako ako vrecia s cereáliami s hmyzom a zdeformované nádoby na potraviny,“ stojí v správe.

Útek mafiánskeho boss z väzenia ako z akčného filmu po povraze z prestieradiel!

Inšpektori zistili aj pochybenia týkajúce sa ubikácie väzňov. Cely podľa správy potrebujú nutnú opravu. Väzenkyne vraj v niekoľkých celách používali „dámske hygienické výrobky na absorbovanie vody z netesných okien.“ Inšpektori si aj všimli „zásuvky, ktoré vyzerali ako poškodené požiarom, umývadlá, ktoré bolo oddelené od steny“ či „opotrebovaných lôžkovín, zhrdzavených skríň so zásobami“.

Maxwellová sa rozhodla z väznice prehovoriť! Fotka princa Andrewova je to podvod!

 Stovky  sťažností 

Maxwellová sa v roku 2020 sťažovala na zlé podmienky za mrežami. Počas svojho pobytu vo väzbe vraj podala viac ako 400 sťažností. Jedna z jej sťažností mala až 49 strán. Ako uvádza britský denník Daily Mail, vo svojich sťažnostiach pripomínala zlú kvalitu jedla, nekvalitnú zdravotnú starostlivosť či zlé podmienky v celách. Okrem iného, Maxwellová žiadala, aby jej boli umožnené služby kaderníka ako farbenie vlasov. Navrhovala, aby sa vo väzení podávala aj vegánska strava. Avšak v tej dobe bola držaná vo väzbe v New Yorku.