Vrah polícii teraz ukázal, kde pohodil telo futbalistu, ktorému odrezal genitálie a hlavu

2785

Brazílsky futbalista Daniel Correa Freitas († 24) bol zavraždený obzvlášť odporným spôsobom. Z činu polícia obvinila podnikateľa Edisona Brittese. Ten sa k činu priznal s tým, že pristihol športovca, keď sa pokúšal znásilniť Edisonovu manželku. Brittes zaviedol policajtov do miest, kam zaviezol a pohodil zmrzačené telo.

Brazílsky futbalista Daniel Correa Freitas bol zavraždený obzvlášť odporným spôsobom, podnikateľom Edisonom Brittesom

Na konci októbra brazílsky podnikateľ Edison Brittese (35) brutálnym spôsobom zavraždil známeho futbalistu. Odsekol mu genitálie a takmer tiež hlavu. Jeho telo potom pohodil v lese, kde ho našli okoloidúci. Páchateľ sa k činu priznal, ale obhajoval sa tým, že Daniel chcel znásilniť jeho manželku.

Slávnemu futbalistovi odrezal genitálie a hlavu

Podľa svedkov usporadúval Edison párty, na ktorú pozval aj Daniela Freitesa, a ponúkol mu sex s vlastnou manželkou. „Povedal mi, že pozval Daniela na sex so svojou manželkou, ktorá o tom vedela a súhlasila s tým. Keď ich potom ale Edison videl spoločne v posteli, rozmyslel si to a rozhodol sa Daniela zabiť,“ povedal pre Massa News blízky známy Edisona, ktorý chcel zostať v anonymite. Tiež dodal, že Brittes si pred spáchaním zločinu vzal extázu a šňupol sa kokaín. „Danielova rodina má právo vedieť, že nikoho neznásilnil. Je skutočne nevinný a neurobil nič zlé,“ doplnil ešte anonym.

Futbalista doplatil na sex s vydatou dámou, našli ho s odrezaným penisom!

Teraz polícii ukázal, kde pohodil telo

Sám podozrivý niekoľkokrát svoju výpoveď zmenil. Polícii povedal, že do spálne vnikol oknom, ale predtým povedal pre televíziu, že ramenom vyrazil zamknuté dvere. Pri výsluchu na otázku, ako svoju obeť zabil, potom radšej mlčal. Zaviedol však policajtov do miest, kde pohodil zohavené telo Daniela a kde zakopal jeho useknuté genitálie.

V piatok polícia dostala súdne povolenie na zadržanie ďalších troch násťročných podozrivých. Tí sa údajne podieľali na zbitie a smrti mladého futbalistu. Právnik mladíkov však akúkoľvek účasť na zločine popiera.