Vražda slepého päťročného chlapca! Ubil ho priateľ matky na smrť!

V čase vraždy matka rodila

825

Yoshuah Dallas (24) si vypočul obvinenie z týrania a vraždy päťročného Jamariona Delancyho. Chlapec zomrel na poranenia, keď mu bolo zlomené rebro a pretrhnutá pečeň.

K útoku došlo, keď matka malého Jamariona a jeho sestry Micaiah (7) odišla do pôrodnice, aby priviedla na svet ich súrodenca. Nevidiaci chlapec, ktorý trpel aj vývojovou chybou a musel nosiť protézy na nohách, bol ponechaný napospas priateľovi svojej matky, Yoshuaha Dallasovi (24) z Missouri.

K útoku došlo, keď matka malého Jamariona a jeho sestry Micaiah (7) odišla do pôrodnice.

Dallas vzal zmláteného a ťažko zraneného chlapčeka do nemocnice v St. Louis, kde bolo dieťa o niekoľko hodín neskôr vyhlásené za mŕtve.

„Vyšetrovanie a následná pitva odhalili, že Jamarion utrpel poranenia tupou silou, čo mu roztrhlo pečeň a črevá; mal zlomené rebro a modriny na tvári a v ústach. Tieto zranenia spôsobila vnútorné krvácanie a bola príčinou smrti chlapca,“ píše sa na darcovskej stránke GoFundMe.

Stránku, na ktorej sa teraz vyberajú peniaze na pohreb a ďalšie rodinné výdavky, založili samotní vyšetrovatelia tohto prípadu, ktorý nimi otriasol. V čase incidentu bola v dome prítomná aj sedemročná Micaiah, ktorá utrpela emocionálne trauma.
Vo vyhlásení zaznelo, že sa Dallas označil za opatrovníka detí. Jamarion navyše nemal žiadnu možnosť sa fyzickým útokom brániť. Obvinený je držaný v súdnom stredisku St. Louis s kaucií 220tisíc eur.