Zatkli sexy modelku za pašovanie drog. Na kauciu bola prepustená len za veľmi podivných podmienok

Musí sa presťahovať späť k babičke!

2598

Iba dvadsaťročná kráska Mikayla Noakesová z Austrálie skončila v sobotu 21. novembra za mrežami. Podľa polície sa totiž zaplietla s drogovým syndikátom, ktorý cez hranice preváža kokaín, extázu a MDMA. Na kauciu bola prepustená len za veľmi podivných podmienok.

Mladá Austrálčanka na svojom instagramovom profile rada zverejňuje odvážne fotografie v plavkách a z pláží, jej účet sledujú tisíce ľudí. Po zatknutí požiadala o kauciu. Tá jej bola povolená, ale s jednou veľmi zvláštne podmienkou. Namiesto aby sa vrátila do bytu, kde žila so svojím priateľom, surferom Tatom Robinsonom, musí sa nasťahovať k svojim starým rodičom.

Jej partner bol totiž zatknutý spoločne s ňou pri veľkej policajnej razii, ktorá prebiehala v sobotu a v nedeľu a policajti pri nej zatkli celkom sedem osôb. Jedným z nich bol tiež tréner významného ragbyovej klubu Gold Coast Titan, ktorý už bol kvôli zatknutiu odvolaný z funkcie. Akciu podľa kriminalistov predchádzalo dlhé vyšetrovanie.

Heroínová pašeráčka Tereza ide v Pakistane na dračku! Má ďalšiu ponuku na sobáš

Noakesová vyhlásila, že s drogovým syndikátom operujúcim na území Queense a Nového Južného Walesu nemá nič spoločné a žiadneho pašovanie drog cez hranice sa nezúčastnila. Dátum jej súdu bolo stanovené na 15. januára a potom, čo požiadala o kauciu, podľa Daily Star odmietla hovoriť s médiami.

Chytili ďalšiu Češku pri pašovaní kokaínu! Luciu zatkli aj s bábätkom