Chytili ďalšiu Češku pri pašovaní kokaínu! Luciu zatkli aj s bábätkom

Je súčasťou medzinárodného gangu pašerákov drog.

1365

Neuveriteľné správy prišli z brazílskeho São Paula – polícia tu zadržala Češku Luciu T. (33) pre podozrenie z pašovania drog. To sa potvrdilo a Češka putovala do väzenia. Zatkli ju dokonca aj s jej ešte len dvojročnou dcérkou, ktorú vzala so sebou na podivnú „dovolenku“!

Luciu zadržala brazílska polícia už 11. septembra – tou dobou bola v krajine asi šesť týždňov. Podľa serveru sbt.com.br ju štátna polícia mala v hľadáčiku dlhšiu dobu, podozrievali ju, že je súčasťou medzinárodného gangu pašerákov drog.

Pri záťahu priamo v hoteli, kde žena bývala, našli podozrivé suveníry – šachovnicu a repliku obrazu Posledná večera od Leonarda da Vinciho. A práve v tých Češka údajne skrývala drogy – konkrétne kokaín, ktorý mala previezť z Brazílie do Thajska. Podľa médií ale Lucia polícii tvrdila, že drogy do Ázie pašovať nechcela.

K drogovej pašeráčke Tereze pribudne do väzenia, minister spravodlivosti, sa obchod s drogami!

Češka, ktorá pochádza z Bruntálska, podľa fotografií, ktoré zdieľala na sociálnych sieťach, odišla na exotickú dovolenku so svojou ešte len dvojročnou dcérkou. Čo sa s dieťaťom stalo, zatiaľ nie je jasné. Doma na Luciu pritom čakajú ďalšie dve deti – chlapec a dievča.

Príbeh George Junga, najslávnejšieho amerického drogového bossa