Zo zdvorilej konverzácie s cudzím mužom sa vykľul niekoľkomesačný horor! Plačúcu ženu, ktorá bola nešťastná po rozchode, stretol na autobusovej zastávke neznámy muž a dal sa s ňou do reči. Zdal sa jej sympatický a milý, preto s ním odišla do jeho domu. Vykľul sa z neho ale násilník, ktorý ju niekoľko mesiacov väznil a sexuálne zneužíval.

K hroznému prípadu došlo v blízkosti krymského mesta Jalta. Tridsaťtriročný Oleg tú na autobusovej zastávke stretol mladú plačúcu ženu (24). Bola nešťastná z nedávneho rozchodu a dali sa spolu do reči. Oleg jej ponúkol, aby s ním išla domov. To sprvu odmietla. Potom ale predsa len súhlasila.

„Bola som v hroznom stave a prišlo mi, ako by sme sa poznali už dlho. Javil sa ako milý a dobrý a ja cítila, ako by ma premohlo zatmenia a môj zdravý rozum ma zradil,“ opísala svoje pocity z prvého stretnutia žena.

Asi po 40 minútach prechádzkovej chôdze došli k jeho polorozpadnutému domu. „Keď sme vošli na jeho dvor, prudko zabuchol bránu. Zrazu som vedľa seba videla úplne iného človeka. Vyzeral ako posadnutý démonom. Mal tam štyri psy, jedného na reťazi. Schmatol do ruky tyč a začal ho biť a kričať na neho. Triasla som sa od strachu. Všetko tam páchlo, ako keď by sa tam čosi rozkladalo,“ pokračovala.

Chcela odísť, ale Oleg ju zavliekol do domu, ktorý nebol nič iné ako plechová garáž s betónovou podlahou pokrytou kusmi handier. Tam ju hodil na plesnivú posteľ a zareval: „vyzleč sa a ľahni si!“ Potom ju brutálne znásilnil.

Ráno sa obliekla a chcela odísť, ale muž ju opäť hodil na posteľ a povedal: „Tu teraz bývaš! Nemusíš chodiť nikam inam! Ja som tvoj manžel a ty ma miluješ!“ Keď mu pravidelne nehovorila: „Milujem ťa!“ Tak ju mlátil. Dva mesiace ju opakovane znásilňoval a tĺkol do tváre, keď ho nepobozkala.

Kolegyňu z práce dve hodiny mučil, zviazal, zmlátil a nakoniec znásilnil

Po dvoch mesiacoch policajti našli Olega, keď šiel nakupovať. Odprevadili ho domov. Boli však v civile a dievča si myslelo, že to sú jeho kamaráti a že jej chcú priviazať k nohám kamene a hodiť ju do studne. Povedali jej: „Obleč sa.“ Myslela si, že ju chcú odviesť a zabiť. Potom jej ale z rozhovoru došlo, že sa jedná o policajtov.

Žena sa znovu stretla so svojou sestrou, ktorá rozbehla policajné vyšetrovanie. Olegovi, ktorého celé meno odmietla ruská polícia zverejniť, hrozí minimálne desať rokov väzenia.

Lady Gaga prezradila, že ju v devätnástich znásilnil hudobný producent

„Posmieval sa mi. Hovoril, nech si zbalím veci a idem. Lenže brána bola zamknutá a jeho zlí psy mi zabránili v akomkoľvek úteku,“ uviedla vystrašená žena a dodala, že jej Oleg mnohokrát vyhrážal, že vezme svoje psy, aby roztrhali jej matku a sestru, ktorá informovala políciu.