Za neveru sa musel nahý Casanova predviesť pred celým mestom

1178

Tak tento chlapík si nabudúce neveru poriadne rozmyslí. Jairo Vargas z kolumbijskej Barranquilli si užíval v motelovej izbe s milenkou, keď dovnútra vtrhla jeho manželka. Podvedená žena bola rozhodnutá o rozvode, neverníkovi sa ju ale podarilo prehovoriť, aby mu dala druhú šancu. Jairo ju dostal výmenou za svoje dobrovoľné poníženie.

Kde je vystrčené, tam je dovolene! Toto porekadlo si možno povedal Jairo pred tým, než vliezol do postele s milenkou. Príslovie sa ale nakoniec proti záletník obrátilo.

Milenecký pár načapala Jairova manželka in flagranti. Neverník od svojej ženy počul rezolútne slovo „rozvod“! Jairo manželku zúfalo žiadal o druhú šancu, predsa kvôli úletu nezahodí pracne budovaný vzťah. Jeho prosby boli vyslyšané. Manželka ale dala Jairmu špeciálnu podmienku. Aby dostal odpustenie, musel sa nechať manželkou voziť po meste nahý na streche jej auta.

K predvádzacej jazde došlo 15. mája v centre Barranquilli. Kuriózna situácia prilákala davy zvedavcov, z ktorých mnohí nečakanú Peepshow natočili na mobilné telefóny. Zábery Jairoveho pozadie tak behom chvíle obleteli celý svet.
Medzi pohotových kameramanov patrila aj Daniela Ustaová, ktorá video zdieľala na svojom twitterovom účte. „Vraj to urobil, pretože ho manželka načapala pri nevere,“ okomentovala Daniela príspevok.

Neverníkovi († 27) žiarlivá žena usekla penis aj semenníky. Všetko vystavila na krbovej rímse

Naháč na streche SUV neušiel ani pozornosti policajtov. Strážcovia zákona exhibicionistovi prikázali, aby z auta zliezol, a odviezli ho na policajnú stanicu. Neverný Jairo nakoniec vyviazol s pokutou.