Päťdesiatdvaročná Kanaďanka utiekla z krajiny za svojím o niekoľko rokov mladším milencom na Kubu, kde chcela začať nový život. Polícia teraz ale namiesto toho vyšetruje jej smrť. Ženin partner je hlavným podozrivým.

Nathalie Fraser (†52), pôvodom z kanadského Montrealu, sa na Kubu odsťahovala za svojím o trinásť rokov mladším partnerom Leonelom Leonom Nuviolom. Vo svojej domovine predala dom, rozlúčila sa s rodinou a v decembri 2019 začala nový život.

Bohužiaľ, idylka skončila pravdepodobne 18. januára, kedy sa Nathalie začala pohřešovat. Jej telo neskôr podľa miestnych médií našli zamestnanci smetiska schované vo vyhodenom cestovnom kufri. Vraj ležal neďaleko slávneho rekreačného strediska pri pláži Varadero.

Polícia mala údajne zadržať práve mladšieho partnera ženy, kubánskeho hudobníka, ktorý je v prípade jej smrti hlavným podozrivým.

Milenec ju uškrtil, lebo sa mu vysmiala, že má malý penis

Pre médiá prehovorila dcéra mŕtvej Kanaďanky, ktorá mala z celej situácie zlý pocit hneď od začiatku, ale matke v šťastí brániť nechcela. „Cítila som, že sa deje niečo vážne. Keď som ju navštívila na Kube, zistila som, že je majetnícky, impulzívny a manipulatívny. Matka tvrdila, že bol len nervózny z toho, že ma prvýkrát uvidel,“ podelila sa dcéra o svoje pocity.

Vražda zo žiarlivosti. Chcela sa vrátiť k manželovi MILENEC JU VŠAK NEPUSTIL

Ako miestne médiá uvádzajú, vyšetrovanie incidentu v tejto chvíli stále prebieha. Rodina zosnulej si pritom sťažuje, že kubánske úrady všetko taja, a to dokonca aj pred nimi.

Brutálna vražda tínedžeriek Marie a Evelin! Ich zohavené telá našli natlačené v bielizníku!