Milenec ju uškrtil, lebo sa mu vysmiala, že má malý penis

2073

Zoznámili sa v kaviarni v dedine Jerzovka pri meste Volgograd, kde spolu flirtovali a potom sa rozhodli, že sa zblížia aj intímne. Odišli preto do jeho garáže, ktorú prenajímal. Tam mala matka troch detí Marina Kovalenko († 29) s mužom dobrovoľne sex. Bola však sklamaná z veľkosťou jeho mužstvo. Vysmiala sa mu kvôli tomu. A to nemala robiť.

„Mali spolu sex a ona sa potom smiala, že má malý penis,“ povedal policajný zdroj. „Cítil sa ponížený a to ho rozčúlilo k šialenosti. Ženu uškrtil, jej telo potom odvliekol do lesa, kde ho zakopal,“ dodal.

Keď kamaráti Mariny nahlásili, že je nezvestná, polícia vystopovala muža až do Jerzovky. Potvrdil, že sa so ženou v kaviarni bavil, ale tvrdil, že sa po tom, čo odišli, rozišli na križovatke a domov šla sama.

Lenže pri garáži bola priemyselná kamera, ktorá nakrútila, ako do nej obaja vchádzajú. Na zázname však z garáže vychádzal iba on. Keď dotyčný, ktorého meno nie je známe, videl, že proti nemu majú policajti dôkazy, priznal sa.

„Pod ťarchou dôkazov sa podozrivý priznal, že ženu zabil, a dokonca ukázal, kde zakopal jej telo,“ povedal hovorca Ruskej vyšetrovacej komisie. Mužovi teraz hrozí za vraždu Mariny až 15 rokov väzenia.

Po žene zostali tri malé deti – dve dievčatá a chlapec. O tie sa teraz stará ich otec. Svojim potomkom musel povedať tú najťažšiu vec, že ​​svoju mamičku už nikdy neuvidia. To všetko kvôli známosti na jednu noc …

6 Alžírčanov hromadné znásilnilo turistku v centre Prahy. Polícia tvrdo zakročila