Záhadná smrť krásnej surferky.

Prečo tají rodina jej skutočnú príčinu?

2071

Bola mladá, krásna a talentovaná. Nádejná francúzska surferka Poeti Noracová (†24), ktorá už vo svojej mladosti zaznamenala na doske slušné úspechy, sa však na more už nikdy nepozrie. Záhadne zomrela po tom, čo sa pred niekoľkými mesiacmi presťahovala do Austrálie.

„Surferská komunita stratila člena rodiny, krásnu osobu so žiariacim úsmevom, umelkyňu na doske, ktorej entuziazmus žiaril vo Vendée a kdekoľvek inde. Bola skvelou učiteľkou, ktorá odovzdávala svoju vášeň pre surfovanie a oceán,“ uviedla Francúzska surferská federácia vo vyhlásení.

 Surfovala od 6  rokov 

Poeti začala surfovať pod dohľadom svojho otca v prímorskom meste Les Sables d’Olonne vo francúzskom departamante Vendée, keď mala ešte len šesť rokov. Špecializovala sa na surfovanie na dlhej doske, na ktorú presedlala z krátkeho surfu. V tejto disciplíne súťažila desať rokov, uviedol The Sun.

Celkovo štyrikrát sa umiestnila medzi finalistkami na Francúzskom národnom šampionáte. V roku 2016 skončila tretia, v roku 2018 dokonca druhá. Získala tiež desať víťazstiev v turnaji Coupe du France. Smrť ju zastihla nečakane v nedeľu. Jej príčina je stále záhadou. Rodina o nej mlčí.

VIDEO: Modelky surfovali nahé. Neoprén mali na tele len namaľovaný

 Špekulácie: Spáchala  samovraždu? 

Na sociálnej sieti sa objavila šokujúce špekulácie jedného z fanúšikov. „Išlo o samovraždu?,“ napísal. Ide však len o ničím nepotvrdenú domnienku. Francúzska surferská federácia uviedla, že na pamiatku Poet usporiada rozlúčkovú udalosť, kde na ňu budú môcť blížni spoločne zaspomínať.

Profesionálny surfer a milovník žralokov je po smrti! Jeho koníček ho dostal