Žena speváka Linkin Park zverejnila jeho posledné video pred samovraždou

1133

     V júli fanúšikov kapely Linkin Park šokovala správa, že spevák Chester Bennington spáchal samovraždu. Jeho manželka Talinda (41) teraz zverejnila na sociálnych sieťach video, ktoré s rodinou natočili pár hodín pred hudobníkovou smrťou.

Chester Bennington, ktorý trpel depresiami, má na zverejnených záberoch dobrú náladu a baví sa. Jeho manželka chce v rámci online komunity šíriť osvetu ohľadom psychických problémov. Zverejnené video podľa nej dokazuje, že depresie sa nedajú ľahko odhaliť.

     „Môj ďalší tweet je najosobnejší, aký som kedy písala. Ukazujem vám toto, aby ste vedeli, že depresia nemá tvár ani náladu. Takto depresie vyzerá 36 hodín pred jeho smrťou. Toľko nás miloval a my jeho,“ napísala Talinda Benningtonová.

Chester Bennington spáchal samovraždu tento rok v júli. Polícia našla telo bez známok života v jeho dome v Los Angeles.

Hudobník mal s expriateľkou Elko Brandovou syna Jaimeho (21) a adoptoval tiež jej chlapca Isaiaha (19). Zo vzťahu so Samanthou Olitovou mal syna Draven (15). V roku 2006 sa oženil s modelkou Talindou Bentleyovou, s ktorou mal syna Tylera (11) a šesťročné dcérky Lilly a Lilu.