Pôvabná slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková (48) sa pár rokov pred päťdesiatkou stala mamičkou dnes už ročnej dcérky Niny. Ako ale sama priznala, boli časy, kedy myšlienka na potomka rozhodne nebola na mieste. A to neskôr aj kvôli manželovi a ich nehynúcu láske.

Sklenaříková s tým, stať sa matkou, zaháľala naozaj dlho. Dcéru Ninu priviedla na svet krátko pred svojimi 47. narodeninami. O bábätku totiž istú dobu, dá sa povedať, nechcela ani počuť. Prečo? Jednoducho sa bála. Hlavne o svoje manželstvo s podnikateľom Aramom Ohanianem (50).

„Vtedy som mala traumu, kvôli ktorej som sa bála mať dieťa. Neskôr som mala strach, že dieťa nám uberie z lásky, ktorú som exkluzívne dávala svojmu manželovi. Nebola som si istá, či niekoho iného dokážem milovať tak intenzívne,“ priznala Sklenaříková svoje dávne obavy.

Dnes už však modelka zmýšľa inak. Až s narodením dcérky sa ukázalo, že založenie rodiny páru naopak prospelo. „V konečnom dôsledku si ale myslím, že nás to s Aramom ešte viac zblížilo. Vždy medzi nami bola dokonalá harmónia, takže teraz je medzi nami tromi. Vždy som zastávala názor, že dieťa by malo byť symbolom lásky, ktorú cítim k svojmu manželovi. A Nina sa tak podobá Aramovi, až mám pocit, že mám doma miniatúru svojho muža, „popísala modelka a mamička v jednej osobe svojej súčasnej dojmy pre francúzsky magazín Télé-Loisirs.

Zomrela krásna modelka, ktorej aféra s ministrom položila celú britskú vládu