Bolo to ako poprava, Petra bili lopatou a dobodali nožom! Bratia sa priznali

887

Obzvlášť brutálnym spôsobom sa Petrovi Š. (40) za to, že ich nechal bývať na chate v Bocanoviciach, odvďačili bratia Daniel (23) a René J. (24) z Ostravy. Pokúsili sa ho zabiť! Na Krajskom súde v Ostrave hrozí dvojicu za útok z vlaňajšieho januára až 18 rokov.

Peter sa ich rozhodol vysťahovať, a ešte predtým chcel vidieť ich tašky, či mu niečo z chaty neukradli. Lenže, to bratov rozhnevalo, muža zozadu napadli.

Najskôr bili neboráka do hlavy len päsťami. Potom mu jeden rozmlátil lebku lopatou, druhý vzal nôž a zabodol mu ho opakovane do hrudníka! Na pokraji smrti potom nechali Petra svojmu osudu. Muž nevykrvácali len vďaku susedom, ktorí ho našli. Život mu zachránila urgentnej operácie.

Brutálny útok na čašníka partiou Holanďanov bol klasifikovaný ako pokus o vraždu! Holandským mláťačkám hrozí 18 rokov

 Trvalé  následky 

Napadnutý muž ukázal bodné rany v hrudi a zacelenú jazvu na hlave. Tvár ukázať nechcel, „Oni mi rozmlátili celú hlavu i tvár, a čakali, že už sa z toho nepreberie,“ vzdychol si Peter Š.

Dodnes má následky, nemôže spať, vydesí ho aj menší hluk. „Stále ich počujem, ako na mňa revú, že ma podrežú ako prasa. Normálne ma potom nechali ležať na zemi a krvácať a ešte sa na tom bavili. To bolo ako nejaká poprava,“ trasie sa dodnes napadnutý muž.

Český pornokráľ unikol pokusu o vraždu. Obvinená je jeho manželka s milencom

„Priznávame sa,“ vzdychli obaja bratia pred porotou. Teraz čakajú na verdikt súdu. Ten má rozhodovať o výške trestu už v piatok.