V sobotu nečakane zmizol instagramový profil Britney Spears (40) a odvtedy sa po nej zľahla zem. Jej blízka bývalá asistentka uviedla, že sa s ňou nemôže spojiť. Čo sa deje?

Daily mail skoro ráno informoval o tom, že cez víkend zmizla stránka Britney Spears a väčšina fanúšikov je znepokojená. Nikto totiž nevie, či ide len o skratkovitú reakciu, alebo sa stalo niečo závažné.

Bývalá asistentka speváčky, Felicita Cullotová, oznámila, že hoci si s Britney píše každý deň, tentoraz sa jej vôbec nedarí kontaktovať.

Najviac znepokojujúce je, že presne pred týždňom sama Britney publikovala veľmi emocionálnu tirádu o tom, ako sa ju jej otec počas zvereného opatrovníctva snažil zabiť. Málokto potom unikne podozreniu, či všetky tieto indície nevedú k niečomu podobnému, čo sa v živote Britney už stalo.

Britney Spears je opäť sama. S producentom vydržala osem mesiacov

Je známe, že psychické zdravie slávnej speváčky nebolo vždy úplne stabilné. Felicita bola práve jej asistentkou väčšinu jej umeleckej kariéry až do roku 2007, kedy sa speváčka zrútila, oholila si na verejnosti hlavu holiacim strojčekom a utiekla.

Beštia Peter Tony – Zomrieť musíš, krásne dieťa!