Beštia Peter Tony – Zomrieť musíš, krásne dieťa!

2129

OBEť: Vanja bola smelá, usilovná, veselá. Chodila na balet, chcela byť tanečnicou. Mama o nej hovorí: „Bola strašne milá a poslušná.“

Kde bol v tej chvíli Boh? Asi mal prácu inde. Lebo vrah Vanji sa zjavil pri jej posteli. Nečíhal na ňu na ulici. Neuniesol ju z bicykla, ani ju nenalákal na čokoládu. Zákerne si obstaral kľúče od jej bytu. Naraz stál v jej izbe pri posteli. Vanja kričala a prosila o holý život: „Mama, mama!“

Takmer po roku sa konal proces.

Takmer všetci chlapci z triedy boli do nej zaľúbení. Vanja bola úžasné, veselé dievčatko. Dvanásť rokov, krásne črty tváre, dlhé vlasy a velikánske hnedé oči.
Posledné, čo tieto oči videli, bol jej vrah. Vplichtil sa potichu do jej izby. Obchytkával ju velikánskymi, brutálnymi rukami.
Ten chlap má 36 rokov. Volá sa Peter Toni K. a pracoval ako skladník. Nikto netušil, že sa po skončení z práce celé večery prechádzal po malebnom Heidelbergu. A špeciálne vyhľadával osamelé matky s deťmi. Celý život túžil po perverznom sexe s deťmi. Už dávno predtým nožom napadol 11-ročné dievčatko na ceste zo školy. Cielene vyhľadával byty, do ktorých sa dalo vlámať a vyhľadával deti. Raz jedno 10-ročné dievčatko zranil v detskej izbe. Vyrušili ho a podarilo sa mu ujsť. A má na svedomí 26-ročnú ženu, ktorú dobodal k smrti.

Muž v Nemecku priviazal expriateľku za krk za auto a vláčil ju mestom

V istý deň stretol Vanju. Išla po ulici s mamou. Vanja bola nápadne pekná. Tak sa za ne zavesil a sledoval ich až k domu. Bývali v suteréne. Malé dievčatko sa mu nebezpečne páčilo. Pozoroval ju cez oblok a slintal. Raz sa mu pošťastilo a cez polostiahnutú roletu videl, ako sa Vanja prezlieka do pyžama.

Vanja milovala hudbu od Britney Spears a klasický balet. Aj sama chodila na hodiny baletu. Bola v prvej triede gymnázia a mala vždy výborné známky.

Mladík z klanu panicov mal vojsť dodávkou do ľudí a 10 ich zabiť, ako Hepnarová!

Vanja bola jedináčik. Žila iba s mamou Johannou, skúsenou psychoterapeutkou. Rodičia Vanji sa rozviedli a dievča rozpadom rodiny veľmi trpelo. Istý televízny režisér chcel nakrútiť dokumentárny film o deťoch z rozvedených rodín. Ktosi ho upozornil na Vanju. Zoznámili sa a malá Vanja sa stala hlavnou postavou celého dokumentu.

Lenže diabol v podobe perverzného vraha sa približoval čoraz viac. Nenápadne sa mu podarilo vlúpať sa do bytu a ukradol jedinú vec: zväzok kľúčov. To potreboval ku šťastiu – nerušený prístup. Mal čas. Číhal každý večer a čakal na vhodnú príležitosť. Po štrnástich dňoch strávených pri obloku, konečne nadišla jeho chvíľa. Vanjina mama večer odišla navštíviť kamarátku. Vanja zostala sama doma. Nebolo sa čoho báť. Vchodové dvere sú zamknuté, telefón je pri ruke.

Žiarlivý manžel pred kostolom postrelil kňaza, lebo mal pomer s jeho ženou!

Vrah chvíľu čakal a potom potichu odomkol dvere. Vstúpil do bytu a rýchlo našiel detskú izbu, po špičkách pristúpil až k posteli. Ale Vanja sa prebudila: „Mama, mama,“ kričala z celého hrdla. Bránila sa ako vládala. Ale brutálnemu chlapovi sa ubrániť nemohla. Nasledovalo nevyhnutné hrozné znásilnenie. Brutalita šialeného vraha nemala medze. A potom prišiel na rad nôž. Veľký vreckový nôž. Bodal a bodal. Pätnásťkrát prebodol útlu hruď umierajúceho dievčatka. Potom sa pokojne vytratil z bytu a odišiel domov.

Polícia ho zatkla o pol roka neskôr. Prezradil sa sám, keď jednej známej so smilným leskom v očiach vysvetľoval: „Oveľa viac sa mi páčia malé dievčatká. Najmä keď sa bránia, je s nimi skvelý sex.“
37-ročná mama Johanna našla dcérku dobodanú v detskej izbe. „Okamžite, keď som vstúpila do bytu, pocítila som negatívnu energiu. Cítila som, ako keby v byte bol sám diabol.“
Vrah Peter Toni K. sa k vražde priznal. Aj k činom predtým.
Koncom roka sa v Heidelbergu konal súdny proces. Rozsudok vyniesli presne na ročné výročie vraždy. Nenapraviteľný vrah dostal doživotný trest a najprísnejšou ostrahou.

ZÁHADNÉ ZMYZNUTIE: Krásna študentka zmizla na prechádzke v prírodnej rezervácii, po dvoch dňoch ju našli uškrtenú

Iba na okraj: Dokumentárny film o Vanji sa vtedy podarilo nakrútiť do konca. Z dokumentu o problémoch detí rozvedených sa stal dokument o vražde malého nevinného dievčatka. Odvysielali ho v decembri. zed

Vrah: Peter Toni K., 36 rokov. Slobodný, skladník. Obyčajná tvár, fúziky, vlnité vlasy. Nenápadný typ, na ktorého by nik netipoval.