S mamičkou a kamarátkou si vyrazila na prechádzku do prírodnej rezervácii Midlothian Meadows v americkom štáte Illinois. Potom ale mladá študentka Vanessa Cejaová-Ramirezová (†22) záhadne zmizla. Polícia našla jej telo o dva dni neskôr. Pitva následne odhalila, že dievča bolo zavraždené!

Študentka z Chicaga bola nájdená mŕtva dva dni potom, čo nečakane v pondelok zmizla. So svojou mamičkou a kamarátkou sa vydala do vyhľadávanej prírodnej rezervácie Midlothian Meadows. Procházka ju ale zmohla. Rozhodla sa preto, že sa vráti do auta skôr, zatiaľ čo ostatné ženy pokračovali v ceste.

Lenže keď sa neskôr matka s kamarátkou vrátili k autu, Vanessa nebola pri aute k nájdeniu. Rozbehlo sa preto rozsiahle pátranie, ktoré sa skončilo v stredu smutným nálezom. Mladú ženu našli mŕtvu v lese. Pretože bola jej smrť viac ako podozrivá, polícia nariadila okamžite pitvu.

Nevyriešená vražda: Manželku slovenského reprezentanta dobodali v byte. Syn sa ju pokúšal oživiť

Koroner vo štvrtok zverejnil šokujúcu správu. Dievča bolo zavraždené! Jej telo nieslo známky po uškrtení, uviedol server Daily Mail. Strážcovia zákona teraz pátrajú po vrahovi. Všetko nasvedčuje tomu, že išlo o úplne náhodný útok. Vanessa bola najskôr vo zlú dobu na zlom mieste.

Zabudnutá vražda! Mŕtvolu objavili po 30 rokoch v pivnici sídla za 37 miliónov euro.

„Bola niekým, u ktorého sme verili, že má budúcnosť vo svojich rukách. Rovnako ako väčšina našich detí. Bola sladké dieťa, ktoré bolo skromné, usmievavé a hanblivé. Bola dobrým človekom. Nič z toho si nezaslúžila,“ povedal televíznej stanici WLS-TV strýko zavraždenej Alejandro Villegas.

Nevyriešená 12 miliardová záhada! Zmenárnička nosila peniaze do banky v taškách, našli ju zastrelenú v lese