Zavraždil matku svojich šiestich detí zo žiarlivosti! Priateľov potom donútil, aby ju zakopali! Dostal 20 rokov

707

Erik, ktorý zavraždil matku svojich šiestich detí, si odsedí dvadsať rokov vo väzení s tým najprísnejším dohľadom. Do väzenia ho poslal Špecializovaný trestný súd v Pezinku.

 Vraždu spáchal zo  žiarlivosti 

Prípad len pre odolných! Erik Kora zo žiarlivosti zavraždil Natašu, matku svojich šiestich detí. Následne vydieral aj svojich blízkych, aby mu telo mladej ženy pomohli zakopať. Vražda, podľa súdu obzvlášť závažná, bola spáchaná 3. marca tohto roku.

Policajti si pre Erika došli 29. apríla počas akcie „Kamiben“. Polícia SK

Prípad začala vyšetrovať aj Národná kriminálna agentúra (NAKA). Policajti si pre Erika došli 29. apríla počas akcie „Kamiben“. Svoju manželku Natašu mal podľa kriminalistov najprv násilím natlačiť do auta, odviezť ju k obci Richtava a tam ju zabil nožom na lesnej ceste.

Erik zo žiarlivosti zavraždil matku ich šiestich detí! Nútil príbuzných, aby zakopali jej telo

Telo potom naložil späť do auta, rozbil žene telefón a potom jej podrezal krk! Za všetkým mala stáť žiarlivosť. O vražde sa deň pred vraždou Erik zveril aj Patrikovi K., zistil totiž, že ho Nataša podvádzala. Nakoniec pod hrozbou násilia donútil známu Ivanu N. zakopať telo v kríkoch pri obci Hrčeľ.

Obom sa vyhrážal, že keď ho prezradia, dopadnú ako Nataša. Polícia telo našla na základe svojej operatívnej činnosti a výsluchov svedkov.

Žiarlivá priateľka nedokázala krotiť svoje vášne, vláčila muža za semenníky po byte! 

Špecializovaný trestný súd v Pezinku nakoniec vrahovi Erikovi uložil dvadsaťročný trest odňatia slobody vo väzení s maximálnym stupňom stráženia. Po dohode s prokurátorom potom nariadil aj trojročný dohľad a nakoniec bude musieť pozostalým deťom uhradiť škodu vo výške 29 tisíc eur.

Proti trestu za obzvlášť závažný zločin vraždy a zločin vydierania sa odsúdený nemohol odvolať.