Sherry Lee Heffernanová bola zatknutá za vraždu svojho otca (†87) a jeho priateľka (†75). K zločinu malo dôjsť na konci septembra v luxusnej rodinnej vile, ktorú senior pred pol rokom dal na predaj. Teraz sa čaká na verdikt súdu.

Pensylvánska polícia tento týždeň zadržala Sherry Lee Heffernanovú v jej byte v Landebergu. Zabiť mala svojho otca Johna Endersa s jeho priateľkou Francoise Pitoyovou. Tí podľa lekárskej správy „utrpeli niekoľko smrteľných bodnutí“. Nájdení boli 29. septembra vo svojom dome na pobreží.

Hororový objav v studni: Susedia omdlievali, niektorí sa povracali, keď vo vnútri našli ubodanú susedku aj s deťmi

„Vyšetrovanie nakoniec určilo, že Heffernanová je zodpovedná za smrť svojho otca i pani Pitoyovej,“ povedal žalobca Bradley Billhimer. Vzhľadom k náročnosti sa na prípade podieľalo hneď niekoľko vyšetrovacích tímov. Žena bude pred súdom čeliť stíhaniu za vraždu a nezákonné držanie zbrane.

Miliardár Durst sa priznal omylom! Myslel si, že sa na neho zákon nevzťahuje. Mýlil sa, uznali ho vinným z vraždy 

Podľa serveru New York Post sa Enders rozhodol rozsiahlou rodinnú nehnuteľnosť predať. Jej cena sa pri tom pohybovala v prepočte v rozmedzí 2-2,5 milióna eur. Motívom vraždy mohli byť práve majetkové spory.