Napilno mali v sobotu večer policajti v Bratislave. Vyrážali k mostu SNP, z ktorého mala spadnúť žena. Zakrvavenú ženu (25) našli na spodnom múriku mosta, kde s ňou bola ďalšia žena (26). Spolu s ňou mala sedieť na múriku mosta, keď zatiaľ z neznámych príčin došlo k pádu a držala ju, nech nespadne.

Krátko po jedenástej hodine večer policajti prijali oznámenie, že došlo k pádu ženy z mosta SNP v Bratislave. Strážcovia zákona vyrazili okamžite na miesto, kde našli ženu celú od krvi. „Tú pridržiavala ďalšia žena z dôvodu, aby neskĺzla do rieky, pretože sa nachádzala v jej bezprostrednej blízkosti,“ uviedli policajti na sociálnej sieti Facebook s tým, že zranená žena bola pri vedomí a s policajtmi komunikovala.

Nad záhadnou smrťou mladej učiteľky Violy sa dodnes vznáša obrovské množstvo otáznikov

„V oblasti zátylku mala zranenie, ktoré intenzívne krvácalo. Policajti žene pomohli sa dostať zo šikmej betónovej plochy do bezpečia a poskytli jej prvotné ošetrenie,“ dodali policajti vo vyhlásení.

Žena chcela spáchať samovraždu skokom z mosta. Zachránila ju krinolína

 Žena skončila v  nemocnici 

Potom, čo na miesto dorazili záchranári, bola žena prevezená do nemocnice. „Na mieste bolo zistené, že zranená dvadsaťpäťročná Bratislavčanka spolu ďalšie dvadsaťšesťročnú ženou sedeli na betónové múriku spodnej časti mosta SNP,“ dodávajú policajti s tým, že zatiaľ nie je jasné, ako došlo k pádu ženy.

Robert Odlum skočil z Brooklinského mostu, aby ukázal, že takýto skok nikoho nezabije