Je tomu viac ako rok, čo celé Slovensko šokovala smrť krásne modelky a učiteľky Violy M. z mesta Snina v Prešovskom kraji. Tú našli robotníci na brehu Dunaja v zúboženom stave, ešte žila, snažila sa niečo povedať, prevoz do nemocnice však neprežila. Nad celým prípadom sa dodnes vznáša obrovské množstvo otáznikov, polícia za viac ako rok s prípadom takmer nepohla.

Modelku našli 11. novembra 2019 v bratislavskom prístave na kope železnej rudy. Bola oblečená naľahko, hoci bola zima. Jej topánky boli nájdené neďaleko jej tela. Mala veľa vážnych zranení vrátane zlomeného stavca. Keď dorazili záchranári, mladá učiteľka ešte žila, v sanitke však svojim zraneniam podľahla.

Veľká policajná akcia v prístave! Umučená modelka Violy patrila k podivnej náboženskej skupine!

Celý týždeň nebola verejnosť o prípade informovaná, dievča dokonca tri dni nemohli vôbec identifikovať a to aj napriek tomu, že už jej meno bolo dávno v databáze nezvestných. U seba totiž nemala žiadne doklady. Neskôr polícia začala trestné stíhanie pre čin usmrtenia, ktorý následne prekvalifikovala na zabitie. S celým prípadom sa však za celý dlhý rok príliš nepohlo.

 Mamička nesúhlasí so závermi  vyšetrovania 

Smutná mamička Melánia uviedla pre server Plus Jeden Deň, že nemá žiadne nové správy. „Mali za mnou prísť, ale doteraz sa, zrejme kvôli koróna, neozvali. Nič nové neviem,“ povedala nešťastná žena, ktorá už v novembri minulého roka pre rovnaký server uviedla, že ju polícia dlho neinformovala. Vyšetrovatelia údajne smerujú k tomu, že prípad uzavrú s tým, že Viola zomrela bez cudzieho zavinenia. S tým Melánia razantne nesúhlasí. „Ja s niečím takým určite nesúhlasím. Policajti poznajú môj názor.“ 

Brutálny sadistický vrah krásnej Violy (†34) je stále medzi nami

Viola sa mala v osudný deň zúčastniť svojej vlastnej výstavy v Bratislave, že miesto, kde vystavovala, opustila, vraj nikto nevedel. Podľa jednej z kamarátok zosnulej, Dany, sa ale rozhodne nešla sama takto sporo oblečená len tak prejsť k Dunaju. „Nemyslím, že by odtiaľ odišla len tak na prechádzku k Dunaju. Nebola znásilnená, ale zohavená. Mala dobité členky a pomliaždené achilovky. Niekto si na tom dal záležať. Pravdepodobne z pomsty,“ napísala podľa plusko kamarátka Danka ich spoločnému známemu.

Tragická smrť krásnej učiteľky zasiahla každého, kto ju poznal. Mala vraj totiž anjelskú povahu a bola veľmi milá a láskavá ku všetkým. Pomáhala v detskom domove v Kambodži, študovala na filozofickej fakulte, veľa cestovala a pracovala ako učiteľka v jazykovej škole.