Detská milenka kanibala sa vrátila do školy. Valeria (12) sa deťom chválila, že jedla ľudské mäso!

3177

Rozzúrení rodičia žiadajú vylúčenie dvanásťročnej Valerie za jej nevhodné správanie v škole. Ruské dievča, ktoré boo detskou milenkou neslávne presláveného pedofilného kanibala Arkadija Zvereva († 22), sa totiž spolužiakom chválila, ako jedli ľudské mäso.

Ostro sledovaný prípad Zvereva, ktorý sa priznal, že zabil a zjedol Alexandra Popoviča († 21), skončil jeho smrťou. Úchylný kanibal zomrel v apríli v nemocnici po štvormesačnej kóme. Do ktorej spadol po tom, čo sa vo väzenskej cele pokúsil spáchať samovraždu.

 Sex s dvanásťročným  dievčaťom 

Jeho komplicom bola práve Valeria, o ktorej hovoril ako o svojej priateľke a s ktorou mal sex. Dievča, ktoré pomáhalo s varením ľudského mäsa, bolo po prevalení vraždy Popoviča poslané do sirotinca a súkromnej ​​školy v Krasnodarskom regióne.

Valeria, ktorá za svoje činy pykať nebude kvôli nízkemu veku, sa v škole deťom pochválila, ako jedla ľudské mäso. „Nikto by nepoznal jej identitu, lenže mesiac potom, čo začala chodiť do školy s našimi deťmi, im rozpráva detaily, čo sa stalo,“ povedal podľa britského denníka Daily Mirror jeden z rodičov.

Pedofilný kanibal s priateľkou (12) si upiekli mozog obete. Nemali sme čo jesť, bráni sa

 Chválila sa deťom, ako chutí ľudský  mozog 

„Povedala im, ako chutí ľudský mozog,“ dodal. „Moje dieťa sa bojí chodiť do školy po tom, čo hovorilo s touto dievčinou. Žiadame, aby zmizla z dediny a bola umiestnená do špeciálnej školy ďaleko od našich detí,“ dodala nemenovaná matka.

Podľa riaditeľky sirotinca Antoníni Tsibulevskayovej je Valeria absolútne normálne dieťa bez akýchkoľvek deviácií. „Nikoho nezabila. Ostatné deti za ňou chodili a pýtali sa na detaily kanibalizmu,“ bráni ju.

Ako vlastne chutí ľudské mäso?