Bavorská polícia vyšetruje záhadnú smrť troch ľudí († 30, † 33 a † 53), ktorých telá v sobotu našli v jednom Pasovskom penzióne. Muž a dve ženy boli zabití kušou, šípy boli zabodnuté v tele obetí. Dva vražedné nástroje policajti v miestnosti našli, cudzie zavinenie ale nezistili.

Aká dráma sa v izbe odohralo, policajti zatiaľ netušia. Päťdesiattriročný muž a ženy vo veku 30 a 33 rokov sú nemeckej národnosti, miestnosť v penzióne si zaplatili v piatok. Aký je medzi nimi vzťah, nie je známe.

 Komu patrí  mŕtvoly? 

Špekuluje sa, že dve z obetí sa mohli streliť navzájom, ako sa zabila tretia osoba, zostáva bez vysvetlenia. Muž a 33-ročná žena pochádzajú podľa vyšetrovateľov zo západonemeckej spolkovej krajiny Porýnie-Falcko.

Tridsaťročná žena je z Dolného Saska na severozápade Nemecka. Pátraniu by mohla napomôcť pitva naplánovaná na pondelok, uviedla DPA. Penzión sa nachádza na predmestí Pasov na brehu riečky Ilz.

Brutálne vraždy hollywoodskych hviezd /3/

Polícia zaistila dve kuše. Hovorca nemeckého streleckého zväzu vo Wiesbadene uviedol, že tieto zbrane si možno v Nemecku voľne opatriť od 18 rokov. Prevádzka penziónu medzitým pokračuje, akoby sa tu deň predtým nič nestalo. „Dnes otvorené,“ hlása kriedou vyhotovený nápis na tabuli.

 Penzión je naďalej  otvorený 

Miestna reštaurácia dnes bola plná. „Jasné, že sme o tom počuli,“ hovorí návštevníčka obľúbeného cieľa výletníkov. „Je to hrozné. Ale teraz oslavujeme Sviatok matiek,“ hovorí žena citovaná agentúrou DPA a podotýka, že stôl už bol objednaný. Ani ďalší hostia si nenechávajú pokaziť chuť, píše DPA.