Tragicky zomrel novopečený otec Ozgur Gevrekoglu z tureckej provincie Samsun. Tridsaťdvaročný muž sa vybral na víkend na lov, ale domov sa už nevrátil. Pri spiatočnej ceste malo dôjsť k nešťastnej nehode. Práve ukladal nabitú brokovnicu do auta, keď do kufra skočil jeho pes a zavadil o spúšť! Svojho pána zastrelil.

Na lovecké výpravy Ozgur Gevrekoglu vychádzal opakovane. Na svojom profile na sociálnej sieti sa často chválil snímkami z lovov, kam vychádzal v sprievode svojich štvornohých miláčikov. S jedným z nich vyrazil na loveckú výpravu aj cez víkend.

Divné úmrtia 33: Nožom ozbrojený kohút usmrtil svojho majiteľa. Polícia pátra po organizátoroch nelegálnych zápasoch

V nedeľu sa už vracal domov za svojou rodinou. Balil si veci a do auta odložil nabitú brokovnicu. V ten okamih, ale do vozidla skočil aj jeho pes, ktorý mal labkou stlačiť spúšť! Vášnivý lovec padol k zemi. Podľa informácií britského denníka Daily Mail bol na mieste mŕtvy.

Divné úmrtia 38: Právnik sa na súde sám zastrelil, keď sa snažil dokázať nevinu mandanta

Telo novopečeného otecka previezli do nemocnice, kde by mala prebehnúť pitva. Miestne médiá uvádza, že pred desiatimi dňami sa mu narodilo dieťa. Na jeho profile sú snímky s niekoľkými psami a nie je jasné, ktorý z nich ho sprevádzal pri víkendovom výlete. Vyšetrovatelia podľa vyššie spomínaného denníka smrť muža vyšetrujú, ale nič nenasvedčuje tomu, že by za jeho smrťou stála iná osoba.

Pes vypálil pánovi broky do zadnej časti tela pri poľovačke na kačice v USA