Divné úmrtia 45: Muža počas močenia zabila letiaca krava.

Pár sekúnd predtým ju zrazil vlak!

588

Ku kurióznej nehode došlo pred pár dňami blízko mesta Alvár v indickom štáte Rádžastán. Šivdajála Šarmu, ktorý močil neďaleko železničnej trate, zabila letiaca krava. Tú pár sekúnd predtým zrazil vlak, keď prechádzala koľaje.

Voľne pohybujúce sa kravy v Indii nikoho veľmi neprekvapia. Bohužiaľ sa niekedy zvieratá pohybujú aj na miestach, ktoré sú pomerne nebezpečné. Jedným z nich sú železničné koľaje, ktoré hovädzí dobytok bežne prechádza. Rozbehnuté vlaky potom nemajú v takých momentoch veľa priestoru na zabrzdenie a kravu zrazia.

Divné úmrtia 43: Muža (†66) zabil agresívny kohút! Po útoku mal pazúry od krvi

Podobná nehoda sa stala pri rádžastanskom meste Alvár. Koľaje, po ktorých jazdí primárne rýchlovlak z Gudžarátu do Bombaja, prechádzala osamelá krava. Rýchlo prechádzajúca súprava dobytok zrazila a odhodila o niekoľko desiatok metrov ďalej.

Divné úmrtia 35: Mladík z Berlína sa pokúsil utopiť priateľku bez toho, aby vedel plávať!

V tej chvíli stál neďaleko trate Šivdajál Šarma, ktorý sa potreboval pri kroví vymočiť. Počas potreby ho však zasiahla odmrštená krava. Aj keď bol muž, ktorý pracoval ako elektrikár, prevezený do nemocnice, nebolo mu už pomoci a svojim zraneniam podľahol. O celom incidente informoval médiá muž bývajúci neďaleko trate, ktorý celú situáciu videl na vlastné oči.

Má 10 rokov, bola znásilnená a jej prípad sleduje celá India. Nesmie totiž ísť na potrat

Podobné nehody nie sú podľa denníka The Daily Star ničím ojedinelým. Ľudia začali apelovať na tamojších politikov, aby urobili niečo pre to, aby bolo v okolí železníc bezpečnejšie. Niektoré železničné spoločnosti vzali situáciu do svojich rúk a začali pozdĺž niektorých úsekov stavať plot, ktorý by zabránil zveri sa k trati priblížiť.